Knihy

 
84
505184505
Značky

Stránka 1 z 7 - 96 položek celkem

 • Babské rady profesorky Strunecké (prof. RNDr. Anna Strunecká) Kód: Z7280
  1 den Značka: Knihy
  Babské rady profesorky Strunecké poskytují čtenářům stručné, ale srozumitelné informace o levných a zdravých potravinách, o jídle jako léku v prevenci rakoviny, srdečně-cévních onemocnění, autismu a Alzheimerovy nemoci. Rodiče v této publikaci najdou užitečné rady, jak nepoškozovat nevhodnou stravou zdraví svých dětí od početí do dospělosti. Knížka Babské rady profesorky Strunecké přináší netradiční pohledy autorky, které jdou mnohdy proti proudu všeobecného mínění a oponují přístupům současné medicíny a osvěty.

  238 Kč
 • Ajurvéda - věda o samoléčení (Vasant Lad) Kód: Z56902
  1 den Značka: Knihy
  Ajurvéda - věda o samoléčení je kniha, která jasně vysvětluje principy a praktická uplatnění ájurvédy, nejstaršího léčebného systému na světě.

  354 Kč
 • Co s doktorem - cesta etikoterapie III. díl (Vladimír Vogeltanz) Kód: Z56901
  1 den Značka: Knihy
  Co s doktorem - cesta etikoterapie III. díl je příběhem cesty od rozhovorů "horizontálních" k rozhovorům "vertikálním". Od naslouchání vnějšímu světu k "naslouchání" vnitřnímu slovu.

  364 Kč
 • Cukrfree kuchařka (Janina Černá) Kód: Z56697
  1 den Značka: Knihy
  Cukrfree kuchařka autorky Janiny Černé nabízí nejen inspiraci novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování.

  296 Kč
 • Konec prokrastinace (Petr Ludwig) Kód: Z56695
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Konec prokrastinace od Petra Ludwiga ukazuje cestu ke zvýšení produktivity.

  346 Kč
 • Bdělý život - Každodenní meditace na cestě Toltéků (Don Miguel Ruiz ml.) Kód: Z56693
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Bdělý život - Každodenní meditace na cestě Toltéků shrnuje toltéckou inspiraci rodiny Ruizových. Obzvlášť proto zaujme všechny, kteří znají knihy Čtyři dohody a Pátá dohoda nebo Pět stupňů připoutanosti. Povede nás k hlubšímu pochopení vlastního já i světa, v němž žijeme. Náležitou bdělostí můžeme dosáhnout harmonie, která s sebou přináší osobní svobodu a optimální fyzické a duchovní zdraví. Počet stran: 232 Rozměry: 135 x 197 mm Vazba: vázaná Jazyk: český

  223 Kč
 • Hlas poznání (Don Miguel Ruiz, Janet Mills) Kód: Z56692
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Hlas poznání založená na staré Toltécké moudrosti, nám ukazuje, jak obnovit víru v pravdu a vrátit se ke zdravému rozumu. Ruiz mění způsob, jakým vnímáme sami sebe i druhé lidi. Pak nám otvírá dveře do reality, kterou jsme vnímali jako dvouleté děti - do reality pravdy, lásky a radosti. Počet stran: 214 Rozměry: 185 x 130 x 18 mm Vazba: brožovaná Jazyk: český

  217 Kč
 • Pět stupňů připoutanosti (Don Miguel Ruiz ml.) Kód: Z56691
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Pět stupňů připoutanosti pomáhá čtenářům porozumět, jak si svým sklonem k určité náklonnosti v životě vytváříme připoutanost a ta pak ovlivňuje veškerá naše rozhodnutí. Různé úrovně připoutanosti nás vlastně udržují v psychologické i duchovní pasti, ze které nemůžeme snadno uniknout. Autor velmi srozumitelným způsobem radí, jak se můžeme bdělým, pozorným přístupem takové připoutanosti postupně zbavovat, abychom dosáhli vnitřní svobody. Počet stran: 184 Rozměry: 135 x 196 mm Vazba: vázaná Jazyk: český

  227 Kč
 • Mistrem sám sobě - Toltécký průvodce po osobní svobodě (Don Miguel Ruiz ml.) Kód: Z56690
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Mistrem sám sobě - Toltécký průvodce po osobní svobodě sdílí myšlenku dávných Toltéků, že život, jak ho vnímáme, je sen. Každý z nás žije ve svém osobním snu a všechny naše sny dohromady vytvářejí sen planety. Na to bychom neměli zapomínat; jinak se staneme obětí přesvědčení, že nemáme život dostatečně pod kontrolou. Kniha Mistrem sám sobě vysvětluje, jak člověk může procitnout, osvobodit se od iluzí příběhů a žít v souladu se svou opravdovou podstatou. Počet stran: 176 Rozměry: 140 x 197 mm Vazba: vázaná Jazyk: český

  227 Kč
 • Pátá dohoda - Toltécka kniha moudrosti (Don Miguel Ruiz, Don Jose Ruiz) Kód: Z56689
  1 den Značka: Knihy
  Pátá dohoda - Toltécka kniha moudrosti je knihou autora známého jako naguala z rytířského rodu Orlů a mistra starého moudrého toltéckého učení. V duchu toltécké tradice dohoda jednoznačně určuje své poslání. Přesto ale s hlubokým a moudrým významem a náročným plněním. Počet stran: 232 Rozměry: 190 x 130 mm Vazba: vázaná Jazyk: český

  180 Kč
 • Čtyři dohody - kniha moudrosti starých Toltéků - ilustrované vyd. (Don Miguel Ruiz) Kód: Z56688
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Čtyři dohody - kniha moudrosti starých Toltéků od dona Miguela Ruize odhaluje zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení.

  247 Kč
 • Překonejte rakovinu – průvodce sebeléčením (Walter Last) Kód: Z56678
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Překonejte rakovinu – průvodce sebeléčením nabízí alternativní pohled na léčbu rakoviny.

  84 Kč
 • Bylinkový receptář (Dionýz Dugas) Kód: Z5074
  1 den Značka: Knihy
  Bylinkový receptář vás provede pozoruhodným světem léčivých rostlin. Poznáte možnosti jejich využití v nejstarších dobách i v současné lidové medicíně.

  237 Kč
 • Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí (Ing. Miroslav Hrabica) Kód: Z2873
  1 den Značka: Knihy
  Tato kniha vám nabízí určité impulzy k zamyšlení. V knize najdete v kapitolách "Krev, lymfa, slezina", "Trávicí soustava", "Pohlavní orgány, prsa", "Endokrinní systém", "Nervový systém" a "Vznik života, lidský vývoj a smrt" stovky hesel týkajících se jak závažných onemocnění, tak banálních komplikací. Autor vysvětluje, že orgán, v němž se chyby ve výživě i ve výdeji sil dotyčného projeví, určuje žebříček životních hodnot nemocného, jeho charakter i praktické chování. Vypráví o zdraví, mezilidských vztazích, o bolestech a nadějích člověka i o tom, že leckdy jsme si svoje problémy přivodili v jiných částech života, než je naše současné bytí.. Ať se vám tato kniha líbí, a nechť ještě více posílí dobro, které sídlí ve vašem srdci a denně z něho k ostatním lidem září.

  259 Kč
 • Zdravá střeva (Justin Sonnenburg, Erica Sonnenburgová) Kód: Z55983
  1 den Značka: Knihy
  Poznejte tajemství mikrobioty a získejte dlouhodobou kontrolu nad svou váhou.

  292 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 7 - 96 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.