Knihy o alternativní medicíně

 
84
460184460
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

 • Babské rady profesorky Strunecké (prof. RNDr. Anna Strunecká) Kód: Z7280
  1 den Značka: Knihy
  Babské rady profesorky Strunecké poskytují čtenářům stručné, ale srozumitelné informace o levných a zdravých potravinách, o jídle jako léku v prevenci rakoviny, srdečně-cévních onemocnění, autismu a Alzheimerovy nemoci. Rodiče v této publikaci najdou užitečné rady, jak nepoškozovat nevhodnou stravou zdraví svých dětí od početí do dospělosti. Knížka Babské rady profesorky Strunecké přináší netradiční pohledy autorky, které jdou mnohdy proti proudu všeobecného mínění a oponují přístupům současné medicíny a osvěty.

  238 Kč
 • Překonejte rakovinu – průvodce sebeléčením (Walter Last) Kód: Z56678
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Překonejte rakovinu – průvodce sebeléčením nabízí alternativní pohled na léčbu rakoviny.

  84 Kč
 • Houby jako lék (RNDr. V. Antonín, CSc., Ing. I. Jablonský, CSc., RNDr. V. Šašek, CSc., MUDr. Z. Vančuříková) Kód: Z4990
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Houby jako lék představuje nejvýznamnější druhy léčivých hub a nejnovější poznatky o jejich konkrétním využití a vlivu na lidský organismus.

  177 Kč
 • Princip stínu + CD (Dr. Ruediger Dahlke) Kód: Z4980
  1 den Značka: Knihy
  Ruediger Dahlke nám v knize Princip stínu - Smíření s naší temnou stránkou ukazuje, jak svůj stín vypátrat a jak se s ním konfrontovat, abychom ho nakonec mohli přijmout, integrovat do své osobnosti, a možná dokonce i začít milovat. Ten, kdo se pustí do práce na svém stínu, jak je představena v knize, se stane otevřenějším, laskavějším a tolerantnějším – vůči sobě i vůči jiným. Součástí publikace je audio CD Práce se stínem s 16 léčebnými meditačními cvičeními vytvořenými dr. Dahlkem nahranými v češtině.

  460 Kč
 • Zaříkávač nemocí (MUDr. Jan Hnízdil) Kód: Z4951
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Zaříkávač nemocí je sestavená z textů, komentářů a rozhovorů věnovaných nemocem lidí, vrcholového sportu, politiků i celé společnosti. Datují se od roku 2010, kdy vyšla knížka Mým marodům, do současnosti. Do knížky jsem přispěl i pestrými fotografiemi z mého pestrého života.

  165 Kč
 • Diagnóza: Konečně zdráv! ( K. H. Blank, S. E. A. Wittich, J. A. Seidler, L. Knopf, A. Kohler) Kód: Z52297
  1 den Značka: Baron
  Kniha Diagnóza: Konečně zdráv! se zaměřuje na nemoci, které s sebou přináší pokrok naší doby.

  187 Kč
 • Bez pláště (MUDr. Tomáš Lebenhart) Kód: Z4499
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Bez pláště, kterou držíte v ruce, není čtením pro každého. Je drsně upřímnou zpovědí lékaře celostní medicíny, MUDr. Tomáše Lebenharta. Bez sebelítosti, s velkou potřebou nalézt správné a fungující řešení pro sebe i své pacienty, ukazuje svůj život v průběhu několika let v plné nahotě - boj s depresí, závislost na lécích na spaní, pobyt na detoxikačním oddělení psychiatrie i vítěznou cestu k vlastnímu uzdravení.

  145 Kč
 • Nebuď potravou pro houbu Candida (Andrzej Janus) Kód: Z4351
  1 den Značka: Knihy
  Cítíš, že něco ničí Tvé zdraví a neumíš si vysvětlit příčinu svých potíží? Říkají Ti, že Tvé zdravotní problémy jsou jen výtvorem Tvé fantazie? Trpíš nedostatkem energie, depresemi, trávicími potížemi, Tvá kůže je podrážděná a svědí? Pokud je tomu tak, mohou to být projevy kvasinkové nebo houbové infekce nebo-li kandidózy.

  190 Kč
 • Léčebný kód (Alexander Loyd, PhD., Ben Johnson) Kód: Z4314
  1 den Značka: Knihy
  Léčebný kód je váš nástroj ke změně života. Léčebný kód, aneb jak za 6 minut vyléčit zdroj zdraví, úspěchů a vztahů. Dr. Alex Loyd objevil v roce 2001 systém, který aktivuje fyzické funkce těla a odstraňuje zdroj 95 % všech fyzických a řady psychických nemocí. Neuroimunitní systém pak může fungovat, jak má, a léčit, kdykoliv v těle nastane nějaký problém...

  266 Kč
 • Dětské zdraví & tradiční čínská medicína (Bob Flaws) Kód: Z4053
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Dětské zdraví & tradiční čínská medicína slouží jako průvodce rodičů při péči a prevenci běžných dětských chorob. Pomůže vám najít správný směr ve výživě vašeho dítěte a zodpoví řadu otázek, které si jako rodič denně kladete: Jaké potraviny jsou pro dítě opravdu vhodné? Jak strava ovlivňuje zdraví dítěte? Co každý z nás může udělat pro perfektní zdraví a skvělou kondici dítěte? Jaké jsou hlavní příčiny většiny dětských nemocí z hlediska tradiční čínské medicíny? Jaké jsou nejčastější dětské nemoci a jak na ně? Jaké jsou výhody a rizika očkování? Jak účinně předcházet dětským nemocem? Získáte také nové a podnětné informace: jaká je správná výživa a jak dítě léčit stravou, co je tradiční čínská medicína a jakým způsobem ji lze využít v našich podmínkách, jak probíhá návštěva u lékaře, který praktikuje, a řadu dalších.

  263 Kč
 • Nejste bezmocní - Co můžete dělat proti rakovině (Kelly A. Turnerová) Kód: Z47345
  1 den Značka: Knihy
  Jsou "zázračná" uzdravení z rakoviny skutečně zázračná? Převezměte odpovědnost za vlastní zdraví!

  225 Kč
 • Vyléčit nevyléčitelné (Prof. Michail Tombak, PhDr.) Kód: Z3983
  1 den Značka: Knihy
  Autor knihy Vyléčit nevyléčitelné zdůrazňuje, že zdraví souvisí se stravou, s tím, jak dýcháme a jak dbáme o naše tělo či psychiku. Ve své knize publikuje cenné a účinné recepty a instrukce, které v praxi sám vyzkoušel.

  172 Kč
 • Sám sobě doktorem (Jiří Cingroš) Kód: Z3572
  1 den Značka: Knihy
  Sám sobě doktorem je kniha vycházející z principu celostní medicíny, tj. preventivního odstraňování příčin nemocí, léčení organismu jako celku.

  143 Kč
 • Zánět - skrytý zabiják (MUDr. David Frej) Kód: Z43112
  1 den Značka: Knihy
  V knize Zánět - skrytý zabiják se dozvíte, co znamená zánět a jak zjistíte, zda ho v těle máte. Dále jak se ochránit před nemocemi spojenými s chronickým zánětem, jak zpomalit stárnutí a dožít se vysokého věku ve zdraví. V neposlední řadě je zde návod, jak do svého života zařadit a provádět ozdravný protizánětlivý program.

  276 Kč

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.