Knihy o osobním rozvoji

 
131
3641131364
Značky

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem

 • Ajurvéda - věda o samoléčení (Vasant Lad) Kód: Z56902
  1 den Značka: Knihy
  Ajurvéda - věda o samoléčení je kniha, která jasně vysvětluje principy a praktická uplatnění ájurvédy, nejstaršího léčebného systému na světě.

  354 Kč
 • Co s doktorem - cesta etikoterapie III. díl (Vladimír Vogeltanz) Kód: Z56901
  1 den Značka: Knihy
  Co s doktorem - cesta etikoterapie III. díl je příběhem cesty od rozhovorů "horizontálních" k rozhovorům "vertikálním". Od naslouchání vnějšímu světu k "naslouchání" vnitřnímu slovu.

  364 Kč
 • Konec prokrastinace (Petr Ludwig) Kód: Z56695
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Konec prokrastinace od Petra Ludwiga ukazuje cestu ke zvýšení produktivity.

  346 Kč
 • Bdělý život - Každodenní meditace na cestě Toltéků (Don Miguel Ruiz ml.) Kód: Z56693
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Bdělý život - Každodenní meditace na cestě Toltéků shrnuje toltéckou inspiraci rodiny Ruizových. Obzvlášť proto zaujme všechny, kteří znají knihy Čtyři dohody a Pátá dohoda nebo Pět stupňů připoutanosti. Povede nás k hlubšímu pochopení vlastního já i světa, v němž žijeme. Náležitou bdělostí můžeme dosáhnout harmonie, která s sebou přináší osobní svobodu a optimální fyzické a duchovní zdraví. Počet stran: 232 Rozměry: 135 x 197 mm Vazba: vázaná Jazyk: český

  223 Kč
 • Hlas poznání (Don Miguel Ruiz, Janet Mills) Kód: Z56692
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Hlas poznání založená na staré Toltécké moudrosti, nám ukazuje, jak obnovit víru v pravdu a vrátit se ke zdravému rozumu. Ruiz mění způsob, jakým vnímáme sami sebe i druhé lidi. Pak nám otvírá dveře do reality, kterou jsme vnímali jako dvouleté děti - do reality pravdy, lásky a radosti. Počet stran: 214 Rozměry: 185 x 130 x 18 mm Vazba: brožovaná Jazyk: český

  217 Kč
 • Pět stupňů připoutanosti (Don Miguel Ruiz ml.) Kód: Z56691
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Pět stupňů připoutanosti pomáhá čtenářům porozumět, jak si svým sklonem k určité náklonnosti v životě vytváříme připoutanost a ta pak ovlivňuje veškerá naše rozhodnutí. Různé úrovně připoutanosti nás vlastně udržují v psychologické i duchovní pasti, ze které nemůžeme snadno uniknout. Autor velmi srozumitelným způsobem radí, jak se můžeme bdělým, pozorným přístupem takové připoutanosti postupně zbavovat, abychom dosáhli vnitřní svobody. Počet stran: 184 Rozměry: 135 x 196 mm Vazba: vázaná Jazyk: český

  227 Kč
 • Mistrem sám sobě - Toltécký průvodce po osobní svobodě (Don Miguel Ruiz ml.) Kód: Z56690
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Mistrem sám sobě - Toltécký průvodce po osobní svobodě sdílí myšlenku dávných Toltéků, že život, jak ho vnímáme, je sen. Každý z nás žije ve svém osobním snu a všechny naše sny dohromady vytvářejí sen planety. Na to bychom neměli zapomínat; jinak se staneme obětí přesvědčení, že nemáme život dostatečně pod kontrolou. Kniha Mistrem sám sobě vysvětluje, jak člověk může procitnout, osvobodit se od iluzí příběhů a žít v souladu se svou opravdovou podstatou. Počet stran: 176 Rozměry: 140 x 197 mm Vazba: vázaná Jazyk: český

  227 Kč
 • Pátá dohoda - Toltécka kniha moudrosti (Don Miguel Ruiz, Don Jose Ruiz) Kód: Z56689
  1 den Značka: Knihy
  Pátá dohoda - Toltécka kniha moudrosti je knihou autora známého jako naguala z rytířského rodu Orlů a mistra starého moudrého toltéckého učení. V duchu toltécké tradice dohoda jednoznačně určuje své poslání. Přesto ale s hlubokým a moudrým významem a náročným plněním. Počet stran: 232 Rozměry: 190 x 130 mm Vazba: vázaná Jazyk: český

  180 Kč
 • Čtyři dohody - kniha moudrosti starých Toltéků - ilustrované vyd. (Don Miguel Ruiz) Kód: Z56688
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Čtyři dohody - kniha moudrosti starých Toltéků od dona Miguela Ruize odhaluje zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení.

  247 Kč
 • Poznej svůj cíl (Ing. Zdeňka Jordánová) Kód: Z2679
  1 den Značka: Knihy
  Život je plný příležitostí a lekcí. Náš život je výsledek té nejvyšší tvorby každého z nás. Nevzdávejte to a tvořte! Každý máme svůj jedinečný úkol, který na nějaké úrovni známe. Necítíte-li zatím pocit naplnění, jděte dál. Jděte dál tak dlouho, dokud nebudete fascinováni a nadšeni svými možnostmi. Projevte se! Každá vaše myšlenka je součástí myšlenek všech! Každá vaše myšlenka tvoří a ovlivňuje svět. Jste proto jeho důležitou součástí. Projevte se! Máte co říci a svět na vás čeká! Poznejte svůj cíl! Staňte se hvězdou svého života! Jděte ve svém vlastním světle a ostatní se přidají též!

  191 Kč
 • Cesta staletími (Ing. Zdeňka Jordánová) Kód: Z3215
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Cesta staletími pojednává o energii našeho záměru, která otevírá další události a zajímavé shody náhod.

  196 Kč
 • Souvislosti (Ing. Zdeňka Jordánová) Kód: Z2680
  1 den Značka: Knihy
  Souvislosti... Jak těžké je pro nás někdy přijmout, že věci se dějí tak, jak se dějí... Jenže ve všem jsou právě souvislosti. Život každého z nás je jen příčina a následek protlačený cedníkem univerzálních zákonitostí. Nezdržujte se tím, že nechcete přijmout to, co se vám "děje". Vše má prostě důvod. Vše jsou jen reakce na vaše akce. Každá vaše myšlenka se ve vašem životě zhmotní, každá vaše myšlenka se projeví.

  131 Kč
 • Muž nebo žena? (Ing. Zdeňka Jordánová) Kód: Z2681
  1 den Značka: Knihy
  Muž nebo žena? Kdo je lepší? Jak směšná otázka, že? Přesto se každý z nás k jednomu přihlásí. Každý z nás se naučil být na něčí straně. Otec nebo matka? Však víte... Náš svět je rozdělený. Venku i v hlavě každého z nás. Najděte rovnováhu! Zastavte odvěký boj muže a ženy. Naplňte svůj potenciál, využijte možnosti člověka, neboť člověk je muž i žena... Možnosti jsou nekonečné! Spojte pohled muže a ženy!

  243 Kč
 • Moje peníze (Ing. Zdeňka Jordánová) Kód: Z2677
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Moje peníze má podtitul "Chudoba není ctnost, ale nemoc". Zbavte se závislosti na penězích, nejlépe tím, že je prostě a jednoduše budete mít. Zbavte se té hloupé výmluvy "Nemám na to peníze", kvůli které nemůžete jít za svým cílem, nemůžete se projevit a být šťastni.

  148 Kč
 • Tvoje dítě jako šance pro tebe (Ing. Zdeňka Jordánová) Kód: Z2675
  1 den Značka: Knihy
  Tvoje dítě jako šance pro tebe je kniha o velké příležitosti dozvědět se o sobě něco nekonečně cenného. Vše, co jsme svoje dítě naučili, poznáme v jeho životě. Již nikdo nás nikdy nebude mít tolik rád, jako naše dítě. Již nikdy nás nikdo nebude tolik potřebovat. A nikdy nám již nikdo nebude tolik věřit, jako naše dítě... Využijte tu příležitost. Pochopte a poznejte sami sebe skrze vaše dítě.

  243 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.