Knihy o zdravé výživě

 
168
3951168395
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

 • Rakytník - Zázračná rostlina, oranžový poklad... (Jiří Bajer) Kód: Z4991
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Rakytník - Zázračná rostlina, oranžový poklad... seznamuje s léčivými vlastnostmi a dalšími pozitivy této rostliny, radí, jak pěstovat a také jak plody a další části rakytníku prakticky využívat – najdete zde recepty na šťávy, džemy, saláty, čaje, ale také masti, dokonce víno apod.

  247 Kč
 • Farmagedon - skutečná cena levného masa (Philip Lymbery, Isabel Oakeshott) Kód: Z53569
  1 den Značka: Knihy
  Farmagedon - skutečná cena levného masa je dechberoucí exkurzí do světa výroby moderních potravin.

  395 Kč
 • Jak žít dlouze a zdravě (Prof. Michail Tombak, PhDr.) Kód: Z4906
  1 den Značka: Knihy
  Autor knihy Jak žít dlouze a zdravě Michail Tombak vytvořil celistvý systém péče o vlastní zdraví.

  171 Kč
 • Naservírujte si vítězství (Novak Djokovič) Kód: Z4648
  1 den Značka: Knihy
  Naservírujte si vítězství je částečně osobní příběh čísla 1 na žebříčku ATP Novaka Djokoviče, ale hlavně je to čtrnáctidenní plán bezlepkového stravování pro všechny, kdo musí podávat vrcholové výkony v kterémkoliv oboru.

  248 Kč
 • Radost ze zdravých dětí (MUDr. V. Strnadelová, J. Zerzán) + DVD Kód: Z4579
  1 den Značka: Knihy
  V posledních desetiletích narůstá závratným tempem četnost nemocí, jako jsou alergie, astmata, únavové syndromy, kožní nemoci, ale i nádorová a cévní postižení. Příčina je složitější, ale nepochybně zde hraje jednu z hlavních rolí strava a stravovací zvyklosti. V současné době je vžita spousta omylů o stravě a většina výživových doporučení tyto omyly stále opakuje, a to nepřispívá ke zdraví jednotlivce ani populace. Autoři knihy Radost ze zdravých dětí omyly vysvětlují a uvádějí je na pravou míru. Kniha je určena pro všechny, kterým není lhostejné jejich zdraví a chtějí k němu přispět vlastními silami.

  328 Kč
 • Výživa dětí chutně, pestře, moderně (Ing. Jarmila Mandžuková) Kód: Z4435
  1 den Značka: Knihy
  K celkovému zdravému vývoji a růstu dítěte je potřebná vyvážená, pestrá a pravidelná výživa. V raném věku dítěte se vytvářejí základy k pozdějším stravovacím návykům. Strava mnohých dětí je jednostranná, doma uvařená jídla jsou ve stále větší míře nahrazována polotovary či již hotovými pokrmy.

  168 Kč
 • Aby dětem chutnalo (RNDr. Petr Fořt, CSc.) Kód: Z4433
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Aby dětem chutnalo pojednává o výživě dítěte, která je alfou a omegou správného somatického i psychického vývoje a zdraví po celý život. Tato knížka je výsledkem snahy vydavatele vyhovět poptávce po moderní praktické příručce, která by přispěla k řešení problémů stravování dětí v období od narození až (minimálně) k zahájení povinné školní docházky.

  286 Kč
 • Doba jedová 2 (prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc., prof. RNDr. Jiří Patočka, DrSc.) Kód: Z3784
  1 den Značka: Knihy
  Žijeme opravdu v době jedové? Odpovědi na tuto a mnoho dalších otázek inspirovaných knihou Doba jedová přináší publikace Doba jedová 2. Autoři nabízejí čtenářům poutavé čtení o běžných nápojích, nových typech potravin i o úskalích a rizicích konzumace sladkostí. Strunecká a Patočka, odborníci na biochemii, toxikologii, neurofarmakologii a biomedicínu, čtenářům opět srozumitelným a jasným způsobem přibližují nejnovější poznatky o rakovině a nemocech z léčení a věnují se opět i tolik diskutované otázce očkování. Fakt, že se Doba jedová stala nejprodávanější populárně naučnou knihou pro dospělé roku 2011, jasně dokazuje, že stále více lidí touží po pravdivých informacích a nehodlá se spoléhat pouze na to, co nám doporučují televizní reklamy, sdělovací prostředky a v mnohých případech i státní orgány. Hledáte-li návod, jak se v přebujelém přísunu těchto informací dobře zorientovat, pak je kniha Doba jedová 2 tou správnou volbou.

  242 Kč
 • Radost z jídla (MUDr. V. Strnadelová, J. Zerzán) + DVD Kód: Z3562
  1 den Značka: Knihy
  Vše, co jíme, co děláme a v co věříme, ovlivňuje zpětně naše zdraví, štěstí a náš život. Publikace Radost z jídla objektivně a bez nadsázky seznamuje čtenáře se zásadami správného a zdravého stravování, podává jednoduchý a srozumitelný návod, jak efektivně a tvořivě změnit či rozvinout životní styl a stravovací zvyklosti.

  311 Kč
 • Pryč s kyselostí (Kurt Tepperwein, Prof.) Kód: Z3398
  1 den Značka: Knihy
  Kurt Tepperwein, známý německý terapeut a léčitel, ve své knize Pryč s kyselostí vysvětluje, proč je překyselení těla tolik nebezpečné a co udělat pro to, abychom znovu obnovili rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami v těle. Naše tělo je uzpůsobeno tak, že bychom se mohli dožít až 130 let. Ovšem v důsledku svého životního stylu předčasně stárneme a umíráme. Vnitřní prostředí organismu by mělo mít mírně zásaditý charakter. Chybné návyky ve stravování však vedou k tomu, že se podíl zásaditosti v našem těle stále snižuje. Překyselení organismu je pak důvodem většiny nemocí. Kurt Tepperwein, který se již desítky let zabývá  příčinami onemocnění, ve své knize vysvětluje, proč je překyselení těla tolik nebezpečné a co můžeme udělat pro to, abychom opět dosáhli rovnováhy ve vztahu kyselost - zásaditost. Nabádá čtenáře, aby se naučili sami určovat objem kyselosti. Vedle množství informací o zdravém způsobu výživy a života uvádí přehledný seznam zásaditých produktů.

  223 Kč
 • Tvoje strava je tvůj osud (MUDr. Josef Jonáš, Jiří Kuchař) Kód: Z43122
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Tvoje strava je tvůj osud představuje příčiny, souvislosti, důsledky a možnosti řešení nemocí a problémů spojených s jídlem.

  322 Kč

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.