Kondice

Pro zdravý život je potřebné, aby organismus člověka byl v dobré duševní i fyzické kondici. Zdravá strava, aktivní pohyb, přiměřené cvičení a posilování svalů je spolu se zdravou a plnohodnotnou stravou základem ke zdravému životnímu stylu. Pro správný postup při udržování dobré kondice budete potřebovat několik rad a zkušeností, o které se s vámi rádi podělíme. Neváhejte a vyberte si to, co vás právě zajímá!

Autor
Zobrazit produkty
Výraz:Hledat
Kde hledat:
Aminokyseliny jsou dusíkaté organické sloučeniny, které tvoří základní stavební kámen organismu, dodávají mu energii, regulují všechny metabolické procesy, podílejí se na tvorbě svalů, orgánů, kůže, vlasů a jsou nezbytné pro zdraví.
Aminokyseliny, jsou skutečně potřeba?
Michaela Hynková
2.10.2017
Příčinou špatné funkce metabolismu je nedostatek pohybu, stres a špatná strava, proto je dobré se držet 9 základních doporučení od výživových odborníků, jak ovlivnit intenzitu metabolismu.
Půst: ideální nastartování metabolismu
Michaela Hynková
21.8.2017
Detoxikace těla probíhá při správné funkci orgánů většinou samovolně. Můžeme však svému organismu trochu pomoci a ještě více nastartovat jeho samočisticí schopnost. Jak na to?
Co jíst, když detoxikujete své tělo?
Šárka Stuchlíková
24.3.2017
Snášenlivost hrachového proteinu u lidí je velmi dobrá, protože je lehce stravitelný a bez alergenů. Běžná dávka proteinů by neměla mít na organismus zásadní vliv.
Je pro vás hrachový protein nejvhodnější?
Michaela Hynková
22.3.2017
Nejlepší způsob, jak rychle zhubnout je sportovat a jíst vyváženou stravu, která by měla obsahovat spoustu zeleniny, ovoce, celozrnné potraviny, luštěniny, ořechy a nízkotučné mléčné výrobky.
Nejlepší způsoby jak zhubnout
Michaela Hynková
16.3.2017
Chilli je nejen zdravé, ale také pomáhá udržet hlad na uzdě, omezuje chuť k jídlu, uvolňuje endorfiny a podporuje trávení.
Zvyšuje chilli spalování?
Michaela Hynková
28.2.2017
Dokonce i sportovci potřebují občas zhubnout, ovšem i když se to může zdát nepochopitelné, nemají to vůbec jednoduché. Nemohou totiž hubnout stejně, jako většina diet káže, tedy prostřednictvím přísně omezených kalorických příjmů.
Váhový úbytek pro vytrvalostní sportovce
Tereza Župová
28.2.2017
Hubnutí - v dnešní době dost často skloňované slovíčko a nejen u dospělých, ale i dětí. Už některé děti mají problém s přibíráním, nadváhou a obezitou a rodiče přemýšlejí, jaký způsob najít pro své děti, aby zhubli.
Proč lidé tloustnou?
Beáta Rampáková
27.2.2017
Může nám pomoci cvičení jógy?
Jóga změní váš mozek!
Beáta Rampáková
23.2.2017