Kondice

Pro zdravý život je potřebné, aby organismus člověka byl v dobré duševní i fyzické kondici. Zdravá strava, aktivní pohyb, přiměřené cvičení a posilování svalů je spolu se zdravou a plnohodnotnou stravou základem ke zdravému životnímu stylu. Pro správný postup při udržování dobré kondice budete potřebovat několik rad a zkušeností, o které se s vámi rádi podělíme. Neváhejte a vyberte si to, co vás právě zajímá!

Autor
Zobrazit produkty
Výraz:Hledat
Kde hledat:
Ketogenní dieta je velmi populární u profesionálních kulturistů nebo fitness trenérů, ale i u široké veřejnosti. Stále se ale najdou lidé, kteří o ní neslyšeli nebo plně neporozuměli jejímu významu. V tomto článku se proto pokusím vše pořádně vysvětlit.
Ketogenní dieta a její priority
Tereza Župová
05.09.2018
Aminokyseliny jsou dusíkaté organické sloučeniny, které tvoří základní stavební kámen organismu, dodávají mu energii, regulují všechny metabolické procesy, podílejí se na tvorbě svalů, orgánů, kůže, vlasů a jsou nezbytné pro zdraví.
Aminokyseliny, jsou skutečně potřeba?
Michaela Hynková
2.10.2017
Příčinou špatné funkce metabolismu je nedostatek pohybu, stres a špatná strava, proto je dobré se držet 9 základních doporučení od výživových odborníků, jak ovlivnit intenzitu metabolismu.
Půst: ideální nastartování metabolismu
Michaela Hynková
21.8.2017
Detoxikace těla probíhá při správné funkci orgánů většinou samovolně. Můžeme však svému organismu trochu pomoci a ještě více nastartovat jeho samočisticí schopnost. Jak na to?
Co jíst, když detoxikujete své tělo?
Šárka Stuchlíková
24.3.2017
Snášenlivost hrachového proteinu u lidí je velmi dobrá, protože je lehce stravitelný a bez alergenů. Běžná dávka proteinů by neměla mít na organismus zásadní vliv.
Je pro vás hrachový protein nejvhodnější?
Michaela Hynková
22.3.2017
Nejlepší způsob, jak rychle zhubnout je sportovat a jíst vyváženou stravu, která by měla obsahovat spoustu zeleniny, ovoce, celozrnné potraviny, luštěniny, ořechy a nízkotučné mléčné výrobky.
Nejlepší způsoby jak zhubnout
Michaela Hynková
16.3.2017
Chilli je nejen zdravé, ale také pomáhá udržet hlad na uzdě, omezuje chuť k jídlu, uvolňuje endorfiny a podporuje trávení.
Zvyšuje chilli spalování?
Michaela Hynková
28.2.2017
Dokonce i sportovci potřebují občas zhubnout, ovšem i když se to může zdát nepochopitelné, nemají to vůbec jednoduché. Nemohou totiž hubnout stejně, jako většina diet káže, tedy prostřednictvím přísně omezených kalorických příjmů.
Váhový úbytek pro vytrvalostní sportovce
Tereza Župová
28.2.2017
Hubnutí - v dnešní době dost často skloňované slovíčko a nejen u dospělých, ale i dětí. Už některé děti mají problém s přibíráním, nadváhou a obezitou a rodiče přemýšlejí, jaký způsob najít pro své děti, aby zhubli.
Proč lidé tloustnou?
Beáta Rampáková
27.2.2017
Může nám pomoci cvičení jógy?
Jóga změní váš mozek!
Beáta Rampáková
23.2.2017
Aktuálním hitem je mít vysportovanou a krásně tvarovanou postavu. To je mnohem zdravější v porovnání se snahou o vyhublé tělo. Stále se ale objevují rady, jak toho dosáhnout, které se zdravým životním stylem nemají příliš společného.
Jak rostou svaly?
Šárka Stuchlíková
21.2.2017
Nemáme čas chodit do "fitiek" nebo posiloven? Nezoufejme! I domácí prostředí může být pro nás skvělým prostorem na cvičení a přitom nemusíme nikam chodit.
Užitečné cviky v pohodlí domova
Beáta Rampáková
21.2.2017
Jeden z nejúčinnějších doplňků výživy na podporu růstu svalové hmoty. Chcete vědět, co je kreatin a jaké jsou jeho druhy?
Proč je kreatin nejpopulárnější doplněk při cvičení?
Beáta Rampáková
20.2.2017
Je nutno se menopauzy opravdu tak velmi bát?
Jak se vyrovnat s příznaky menopauzy?
Beáta Rampáková
15.2.2017
Cítíte se unavení či se vám zdá, že vaše věčná snaha zhubnout je stále marná? V případě, že máte stále málo energie, může se jednat o důsledek zpomaleného metabolismu.
Potraviny, které zvýší váš metabolismus
Kateřina Doul
15.2.2017
Věčným dilema zůstává otázka, kterým zdrojům bílkovin dát přednost? Živočišným nebo rostlinným? Které jsou zdravější pro náš organismus?
Význam a důležitost proteinů v běžném i aktivním životě
Beáta Rampáková
10.2.2017
Mandle v sobě skrývají celou řadu vitamínů a minerálů, která nám chybí. Právě kvůli tomu by měly být součástí každého redukčního režimu i běžného jídelníčku.
Mandle, klíč ke zdravé dietě
Šárka Stuchlíková
29.12.2016
Většina sportovních nápojů je složena z vody, sacharidů (cukr) a minerálů. Sacharidy poskytují palivo pro vaše svaly a mozkové funkce a budou vám energií na dokončení velmi intenzivního cvičení.
Jsou sportovní nápoje lepší než voda?
Michaela Hynková
21.9.2016
Někdy v našem životě nastanou okamžiky, kdy jsme nespokojeni sami se sebou, se svým životem, když cítíme jakýsi vnitřní neklid a nevíme, co s tím dělat.
Cvičení naše každodenní?!
Beáta Rampáková
6.9.2016
Podíváme se na rýžový, konopný a hrachový protein. Všechny z nich jsou vhodné pro osoby s alergií na lepek, laktózu nebo sóju. Který bude ten nejlepší právě pro vás?
Vegan proteiny – který je nejlepší?
Šárka Stuchlíková
18.5.2016