Kondicionéry

Kondicionéry Alterna - Caviar dodávají vlasům maximální výživu s minimálním zatížením! Díky speciálně vyvinuté technologii Age-Control Complex®, což je dokonale vyvážená kombinace extraktů z kaviáru, vitamínu C s antioxidačními schopnostmi a regenerujících cytosinů, dodají kondicionéry této řady výživu všem typům vlasů a to i suchým a poškozeným, rychle se mastícím nebo barveným vlasům. K dosažení maximálních účinků se doporučuje používat i šampony, oleje, masky, stylingové přípravky, bezoplachovou péči ze stejné řady.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit15 produktů
Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Deep Conditioner proniká do hloubky vlasových vláken, které maximálně hydratuje, vyživuje, uhlazuje a zanechává je neuvěřitelně regenerované, vitální a viditelně ozdravené.
Alterna Caviar Anti-Aging Moisture Intense Oil Creme Deep Conditioner 207 ml
-10 %
549 Kč494 Kč
Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner - Kondicionér proti lupům je unikátní péče, která byla vědci speciálně vyvinutá pro pokožku hlavy trpící nadměrným svěděním, podrážděním a tvorbou lupů.
Alterna Caviar Clinical Dandruff Conditioner 250 ml
474 Kč
Caviar Repelenishing Moisture Conditioner je neuvěřitelně vyživující kondicionér pro všechny typy vlasů, který byl speciálně vyvinutý pro intenzivní regeneraci, hydrataci a ochranu před vnějšími nepříznivými vlivy.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner - Kaviárový hydratační kondicionér 40 ml
-13 %
199 Kč174 Kč
Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Treatment je luxusní péče, která dodávává vlasům hydrataci a výživu a napomáhá maximálnímu vstřebávání prospěšných látek do hloubky vlasových vláken. Báze násobí účinky šamponu a kondicionéru stejné řady.
Alterna Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Treatment 125 ml
-9 %
499 Kč454 Kč
Balzám na vlasy, který urychlí jejich sušení. Vlasy chrání před teplem z fénu a urychlí jejich vyfoukání.
Alterna Caviar Style Satin Rapid Blowout Balm balzám pro urychlení vysoušení vlasů 147 ml
-11 %
499 Kč444 Kč
Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner MAXI - Kondicionér proti lupům je vědci speciálně vyvinutá receptura pro pokožku hlavy, která trpí nadměrným svěděním, podrážděním a tvorbou lupů.
Alterna Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner MAXI - Kondicionér proti lupům 2000 ml
1 554 Kč
Intenzivní kondicionér pronikne dovnitř vlasu a vyživuje jej do hloubky. Má stejnou hydratační sílu uvnitř vlasu jako hydratační maska.
Alterna Caviar Moisture Intense Oil Créme Deep Conditioner MAXI kondicionér pro okamžitou intenzivní hydrataci 916 ml
-8 %
799 Kč734 Kč
Caviar Repelenishing Moisture Conditioner je dokonale vyživující kondicionér pro všechny typy vlasů, který byl speciálně vyvinutý pro intenzivní hydrataci, regeneraci a ochranu vlasů před vnějšími nepříznivými vlivy.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner - Kaviárový hydratační kondicionér 250 ml
494 Kč
Caviar Bodybuilding Volume Conditioner - Kaviárový kondicioner pro objem navrací jemným, zplihlým a unaveným vlasům dlouhotrvající objem, sílu a vitalitu bez zatížení vlasů a zanechává je neuvěřitelně bohaté, vitální a hedvábně lesklé.
Alterna Caviar Bodybuilding Volume Conditioner - Kaviárový kondicioner pro objem 250 ml
-10 %
549 Kč494 Kč
Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner je hloubkově vyživující regenerační kondicionér, který intenzivně vyživuje a hydratuje těžce poškozené vlasy a zanechává je krásně hebké, lesklé a zdravé.
Alterna Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner - Kondicionér pro poškozené vlasy 250 ml
-10 %
549 Kč494 Kč
Alterna - Caviar RepaiRx Experience Travel Kit 160 ml je 4-dílná sada luxusních produktů na vlasy z řady CAVIAR RepaiRx. Mějte je krásně i na cestách.
Alterna - Caviar RepaiRx Experience Travel Kit 160 ml
574 Kč
Caviar Repelenishing Moisture Conditioner MAXI je výživný kondicionér pro všechny typy vlasů, který byl speciálně vyvinutý pro intenzivní regeneraci, hydrataci a ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.
Alterna Caviar Moisture Replenishing Moisture Conditioner 1000 ml
-16 %
879 Kč734 Kč
Trápí vás jemné vlasy a účes bez objemu? Vyzkoušejte regenerační kondicionér, který vlasy vyživí bez zbytečného zatížení a dodá jim ztracenou sílu.
Alterna Caviar Volume Bodybuilding Conditioner Kaviárový kondicionér pro trvalý objem MAXI 1000 ml
-8 %
799 Kč734 Kč
V praktickém balení na cesty či jako vzorek na vyzkoušení 2x7 ml najdete šampon a kondicionér na suché vlasy Caviar Replenishing.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Duo Sachet vzorek šamponu a kondicionéru pro suché vlasy 2x7 ml (14 ml)
34 Kč
Kondicionér na krepaté vlasy. Dodá vašim vlasům energii, sílu i objem. Velké množství přírodních složek je perfektní na poškozené vlasy. Obsahuje výtažky z bio bambusu a olej Kendi.
Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz Conditioner MAXI kondicionér proti krepatění 1000 ml
-6 %
599 Kč564 Kč