Korektor Dermedic Normacne Preventi RECENZE

Akné je dlouhodobý problém, který trápí nejen většinu žen a dívek, ale i chlapců. Ani já nejsem výjimkou. Bylo hned na počátku jasné, že druhý produkt bude tento korektor. Korektory si kupuji pravidelně, protože drží akné na přijatelné vlně.

Vzhled balení je opět, jak jsme u značky Dermedic zvyklý,  jednoduché a velmi pěkné. Na co také dělat vše přezdobené, že ano? Korektor má odnímatelné víčko ostře zelenou barvou, která místo aby odradila, dodá korektoru veselý vzhled. Vypadá velice elegantně a zároveň vesele. Korektor sám o sobě je malý, což oceňuji. Mohu si ho sebou brát kamkoli, všude se totiž vejde. I když je balení celkem malé, mě vydržel skoro tři měsíce, i když jsem ho často používala i třikrát denně.

Aplikace je jednoduchá. Pouze odšroubujete kryt a nanesete požadované množství rovnou na daný pupínek nebo korektor nanesete na prst a poté až z něj nanesete na pupínky. Konzistence je průhledná, což mi vyhovuje. Často jsem ho použila i pod make-up. Pleť se léčila a rovnou jsem pupínky i skryla. Výborná kombinace.

Korektor sám o sobě vám akné nevyléčí. Ovšem dokáže celkem razantně mírnit příznaky. Byly doby, kdy jsem jím trpěla opravdu mnoho. Hlavně v největší zimě a korektor dokázal ten zázrak, aby se pupínky dále nerozvíjely.

Někomu se může zdát tento korektor drahý, ale akné není žádná legrace. Myslím, že zrovna do tohoto korektoru, který vám jistě může pomoct se vyplatí investovat.

Výrobek pro Vás otestovala: Kristýna Fričová