Krása

Krásné, zdravé a silné vlasy jsou korunou krásy nejen žen a vyplatí se do péče o své kadeře investovat nejen nějaké peníze, ale také odpovídající péči a čas. Vyzkoušejte naše tipy a triky pro nádherné vlasy jako z reklamy. Někdy méně znamená více a tak jsme se zaměřili hlavně na tipy z přírody, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Dokonalost Vašich vlasů pak podtrhne velmi kvalitní vlasová kosmetika Redken a Alterna. Z přírodní kosmetiky dáme ruku do ohně za Marilou BIO a Hristina.

Autor
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit84 produktů
Pokud se nám pokožka zapařila, nepříjemně svědí a byť jen nejmenší dotyk postiženého místa vyvolává bolest, rozhodně bychom to neměli podceňovat a čekat, že nás "to" nějak samo od sebe přejde.
Léčba a prevence opruzené pokožky
Beáta Rampáková
3.4.2017
Pokud patříte k těm "nešťastníkům", kteří bojují s mastnými vlasy, lupy či suchou pokožkou hlavy, máte pocit, že jste již vyzkoušeli všechno a nic vám nepomáhá, nabízíme vám ještě jeden tip, který možná stojí za to vyzkoušet.
Jak bojovat s mastnými vlasy? Může vám pomoci olivový olej!
Beáta Rampáková
27.3.2017
V souvislosti se suchými vlasy se ruku v ruce mnohdy objevuje i nepříjemné svědění, díky čemuž si vlasovou pokožku škrábeme a vše ještě zhoršujeme. Proto se dnes podíváme na tipy, které pomáhají zbavit se suché pokožky.
Jak se zbavit suchých vlasů?
Kateřina Doul
20.3.2017
I vy patříte k těm "nešťastníkům", kteří si musí mýt vlasy každý den, protože se jim příliš mastí? Pokud ano, tak čtěte pozorně, možná vám následující řádky pomohou vyřešit jednou provždy problém s maštěním vlasů.
Jak se zbavit mastných vlasů?
Beáta Rampáková
13.3.2017
Aloe vera má všestranné účinky, pro které si ji jednoduše zamilujete. Nevěříte? Vyzkoušejte produkt s aloe a uvěříte.
Důvody, proč milovat aloe vera
Šárka Stuchlíková
10.3.2017
Opar je nepříjemný problém, který nás trápí nejen ze vzhledového hlediska. Otázka, na kterou řada lidí hledá odpověď, spočívá v tom, jak se zbavit oparu. Existují rady a tipy, které mohou pomáhat. Jaké to jsou?
Jak se zbavit oparu?
Šárka Stuchlíková
2.3.2017
Váčky a kruhy pod očima nás mohou trápit občas, nebo se stanou naší součástí při každém pohledu do zrcadla. Jak se jich zbavit a jak jim předcházet?
Jak se zbavit váčků pod očima?
Šárka Stuchlíková
27.2.2017
Problém s mastnými vlasy nastane, pokud se mastí již druhý den po umytí. Častou příčinou bývá nevhodná kosmetika, špatná péče, stres a hormonální výkyvy.
Jak se postarat o mastné vlasy
Michaela Hynková
22.2.2017
Je to mléčný sekret vylučovaný hltanovými žlázami mladých včel, který obsahuje asi 60 % vody, 15 % cukru, 13 % bílkovin, 5 % tuku, 3 % vitamínů a aminokyselin.
Mateří kašička
Michaela Hynková
20.2.2017