Krása

Krásné, zdravé a silné vlasy jsou korunou krásy nejen žen a vyplatí se do péče o své kadeře investovat nejen nějaké peníze, ale také odpovídající péči a čas. Vyzkoušejte naše tipy a triky pro nádherné vlasy jako z reklamy. Někdy méně znamená více a tak jsme se zaměřili hlavně na tipy z přírody, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Dokonalost Vašich vlasů pak podtrhne velmi kvalitní vlasová kosmetika Redken a Alterna. Z přírodní kosmetiky dáme ruku do ohně za Marilou BIO a Hristina.

Autor
Zobrazit produkty
Výraz:Hledat
Kde hledat:
Kokosový olej vyniká na rozdíl od jiných rostlinných olejů svým všestranným použitím. Využití kokosového oleje může být jak vnitřní, tak vnější.
10 a více způsobů využití kokosového oleje
Kateřina Doul
6.10.2017
Olej, který dobře znaly již naše babičky a který se právě nyní opět těší velké popularitě, pochází z oblíbené okrasné rostliny. Jedná se o všestranného pomocníka, který má své místo jak v domácí lékárně, tak coby vynikající kosmetika.
Tajemství ricinového oleje
Kateřina Doul
14.9.2017
Dáváte přednost přírodním produktům? Pokud vám právě došel šampon, prozradíme vám, jak udělat šampon z kopřiv.
Jak udělat šampon z kopřiv?
Kateřina Doul
12.6.2017
Protože právě pleťové sérum je pro mnoho žen velkou neznámou, podíváme se na to, proč a jak ho používat.
Jak používat pleťové sérum?
Kateřina Doul
12.5.2017
Věřte nebo ne, suchá pokožka dokáže pěkně potrápit. Jestliže se i vám zdá, že je vaše pleť suchá nebo působí unaveně a bledě, je vhodné začít o ni správně pečovat. A jak na suchou pleť?
Jak na suchou pleť?
Kateřina Doul
12.5.2017
Osoby, které trápí suchá pleť, by mastnější pleť někdy uvítali. Je ale skutečně o co stát?
Jak na mastnou pleť?
Kateŕina Doul
12.5.2017
Alterna výhradně používá přírodní ingredience, které mají vždy certifikaci organických rostlin. Jsou tak pěstovány a sklízeny pod přísným dohledem a s maximální pečlivostí, díky čemuž si zachovávají veškeré živiny.
Vlasová kosmetika Alterna - čím je tak skvělá?
Kateřina Doul
1.5.2017
Pokud se nám pokožka zapařila, nepříjemně svědí a byť jen nejmenší dotyk postiženého místa vyvolává bolest, rozhodně bychom to neměli podceňovat a čekat, že nás "to" nějak samo od sebe přejde.
Léčba a prevence opruzené pokožky
Beáta Rampáková
3.4.2017
Pokud patříte k těm "nešťastníkům", kteří bojují s mastnými vlasy, lupy či suchou pokožkou hlavy, máte pocit, že jste již vyzkoušeli všechno a nic vám nepomáhá, nabízíme vám ještě jeden tip, který možná stojí za to vyzkoušet.
Jak bojovat s mastnými vlasy? Může vám pomoci olivový olej!
Beáta Rampáková
27.3.2017