Krása

Krásné, zdravé a silné vlasy jsou korunou krásy nejen žen a vyplatí se do péče o své kadeře investovat nejen nějaké peníze, ale také odpovídající péči a čas. Vyzkoušejte naše tipy a triky pro nádherné vlasy jako z reklamy. Někdy méně znamená více a tak jsme se zaměřili hlavně na tipy z přírody, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Dokonalost Vašich vlasů pak podtrhne velmi kvalitní vlasová kosmetika Redken a Alterna. Z přírodní kosmetiky dáme ruku do ohně za Marilou BIO a Hristina.

Autor
Zobrazit produkty
Výraz:Hledat
Kde hledat:
Zelený jíl se v kosmetice i lékařství používá už několik tisíciletí. Čím je tak jedinečný?
Zelený jíl - zázrak pro pleť i vlasy
Kristýna Mlatečková
10.07.2018
Vlasy - koruna krásy. Není divu, že spousta z nás touží po dlouhých a zdravých vlasech. Poradíme Vám, jak podpořit a urychlit jejich růst. Výsledky zaručeny!
Vlasy nerostou? Víme, jak jim pomoci!
Kristýna Mlatečková
1.3.2018
Kokosový olej vyniká na rozdíl od jiných rostlinných olejů svým všestranným použitím. Využití kokosového oleje může být jak vnitřní, tak vnější.
10 a více způsobů využití kokosového oleje
Kateřina Doul
6.10.2017
Olej, který dobře znaly již naše babičky a který se právě nyní opět těší velké popularitě, pochází z oblíbené okrasné rostliny. Jedná se o všestranného pomocníka, který má své místo jak v domácí lékárně, tak coby vynikající kosmetika.
Tajemství ricinového oleje
Kateřina Doul
14.9.2017
Dáváte přednost přírodním produktům? Pokud vám právě došel šampon, prozradíme vám, jak udělat šampon z kopřiv.
Jak udělat šampon z kopřiv?
Kateřina Doul
12.6.2017
Protože právě pleťové sérum je pro mnoho žen velkou neznámou, podíváme se na to, proč a jak ho používat.
Jak používat pleťové sérum?
Kateřina Doul
12.5.2017
Věřte nebo ne, suchá pokožka dokáže pěkně potrápit. Jestliže se i vám zdá, že je vaše pleť suchá nebo působí unaveně a bledě, je vhodné začít o ni správně pečovat. A jak na suchou pleť?
Jak na suchou pleť?
Kateřina Doul
12.5.2017
Osoby, které trápí suchá pleť, by mastnější pleť někdy uvítali. Je ale skutečně o co stát?
Jak na mastnou pleť?
Kateŕina Doul
12.5.2017
Alterna výhradně používá přírodní ingredience, které mají vždy certifikaci organických rostlin. Jsou tak pěstovány a sklízeny pod přísným dohledem a s maximální pečlivostí, díky čemuž si zachovávají veškeré živiny.
Vlasová kosmetika Alterna - čím je tak skvělá?
Kateřina Doul
1.5.2017
Pokud se nám pokožka zapařila, nepříjemně svědí a byť jen nejmenší dotyk postiženého místa vyvolává bolest, rozhodně bychom to neměli podceňovat a čekat, že nás "to" nějak samo od sebe přejde.
Léčba a prevence opruzené pokožky
Beáta Rampáková
3.4.2017
Pokud patříte k těm "nešťastníkům", kteří bojují s mastnými vlasy, lupy či suchou pokožkou hlavy, máte pocit, že jste již vyzkoušeli všechno a nic vám nepomáhá, nabízíme vám ještě jeden tip, který možná stojí za to vyzkoušet.
Jak bojovat s mastnými vlasy? Může vám pomoci olivový olej!
Beáta Rampáková
27.3.2017
V souvislosti se suchými vlasy se ruku v ruce mnohdy objevuje i nepříjemné svědění, díky čemuž si vlasovou pokožku škrábeme a vše ještě zhoršujeme. Proto se dnes podíváme na tipy, které pomáhají zbavit se suché pokožky.
Jak se zbavit suchých vlasů?
Kateřina Doul
20.3.2017
I vy patříte k těm "nešťastníkům", kteří si musí mýt vlasy každý den, protože se jim příliš mastí? Pokud ano, tak čtěte pozorně, možná vám následující řádky pomohou vyřešit jednou provždy problém s maštěním vlasů.
Jak se zbavit mastných vlasů?
Beáta Rampáková
13.3.2017
Aloe vera má všestranné účinky, pro které si ji jednoduše zamilujete. Nevěříte? Vyzkoušejte produkt s aloe a uvěříte.
Důvody, proč milovat aloe vera
Šárka Stuchlíková
10.3.2017
Opar je nepříjemný problém, který nás trápí nejen ze vzhledového hlediska. Otázka, na kterou řada lidí hledá odpověď, spočívá v tom, jak se zbavit oparu. Existují rady a tipy, které mohou pomáhat. Jaké to jsou?
Jak se zbavit oparu?
Šárka Stuchlíková
2.3.2017
Váčky a kruhy pod očima nás mohou trápit občas, nebo se stanou naší součástí při každém pohledu do zrcadla. Jak se jich zbavit a jak jim předcházet?
Jak se zbavit váčků pod očima?
Šárka Stuchlíková
27.2.2017
Problém s mastnými vlasy nastane, pokud se mastí již druhý den po umytí. Častou příčinou bývá nevhodná kosmetika, špatná péče, stres a hormonální výkyvy.
Jak se postarat o mastné vlasy
Michaela Hynková
22.2.2017
Je to mléčný sekret vylučovaný hltanovými žlázami mladých včel, který obsahuje asi 60 % vody, 15 % cukru, 13 % bílkovin, 5 % tuku, 3 % vitamínů a aminokyselin.
Mateří kašička
Michaela Hynková
20.2.2017
Pokud se rozhodnete pro návštěvu solária, měli byste znát jisté informace a pravidla, která je třeba dodržovat při umělém opalování.
Je solárium ve skutečnosti bezpečné?
Beáta Rampáková
17.2.2017
"Ozdoby" našeho těla, na které nejsme hrdí .... je možné se jich zbavit?
Jizvy
Beáta Rampáková
15.2.2017