Křečové žíly

Křečové žíly se objevují v průměru u každé 3. ženy a každého 4. muže. Hlavní příčinou tvorby křečových žil, které postihují především žilní systém dolních končetin, je až z 80 % dědičnost. Křečové žíly se ovšem mohou objevit i v souvislosti se záněty žil. Mezi rizikové faktory dále patří především nedostatek pohybu, dlouhodobé stání při práci, těhotenství či obezita. Křečové žíly neboli varixy samy od sebe nikdy nezmizí, vhodnými doplňky stravy na křečové žíly, zdravou stravou a dostatkem pohybu ovšem můžete zmírnit zdravotní obtíže a zabránit dalšímu poškozování žilního systému.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit7 produktů
Goji je díky svému vysokému obsahu karotenoidů účinný antioxidant. Zároveň vyniká obsahem vitaminu C, který pomáhá posilovat imunitu.
Allnature Goji - Kustovnice čínská Premium BIO 500 ml
299 Kč
Goji je díky svému vysokému obsahu karotenoidů účinný antioxidant. Zároveň vyniká obsahem vitaminu C, který pomáhá posilovat imunitu.
Allnature Goji - Kustovnice čínská Premium BIO 1000 ml
499 Kč
Čistě přírodní šťáva má blahodárný vliv na lidský organismus, obsahuje důležité látky, které detoxikují tělo a pomáhají při mnoha zdravotních problémech.
Goji kustovnice čínská šťáva BIO Elixi 500 ml
399 Kč
Goji je účinný antioxidant, podporuje celkový imunitní systém, zlepšuje paměť a pomáhá ulevovat od bolesti.
Goji kustovnice čínská šťáva BIO Elixi 1000 ml
599 Kč
Harmonizátor metabolismu. Zcela přirozenou cestou komplexní úpravy metabolismu působí na harmonii těla.
Klas LKVB6 90 tablet
519 Kč
Rovnováha organismu z přírody.
Balancer Klas 60 tbl.
-15 %
665 Kč565 Kč