Krém na opalování pro děti SPF50+ Diet Esthetic 35 ml

-17 %
Krém na opalování pro děti SPF50+ Diet Esthetic 35 ml
Ochranný přípravek pro bezpečný pobyt dětí na slunci je vodě odolný, neobsahuje žádné škodlivé látky a spolehlivě ochrání citlivou pokožku dětí před UVA a UVB zářením.
Cena vč. DPH:
49 Kč
Běžná cena:
59 Kč
Ušetříte
10 Kč 17 %
více než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
pozítří
Kód30425
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Voděodolný přípravek Vit Vit Pediatric je určen k ochraně citlivé dětské pokožky před škodlivými účinky slunce. Spolehlivě chrání pokožku dětí vysokým ochranným faktorem SPF50+ před UVA i UVB zářením. Přípravek je balen do speciálního obalu, který obsahuje pouze tolik přípravku, kolik ho můžete spotřebovat za jeden celý den. Nabízí tak úsporné řešení a zároveň chrání přípravek před neustálým zahříváním, které probíhá, když velké balení nosíte stále s sebou. Neobsahuje žádné parabeny, minerální oleje ani jiné dráždivé nebo škodlivé látky. Jeho šetrné přírodní složení je dermatologicky testováno, nebylo však nikdy testováno na zvířatech. Přípravek je odolný proti vodě, po nanesení ochrání vaše děti i při vodních hrátkách. Přes skvělé ochranné vlastnosti tohoto přípravku nevystavujte děti zbytečně slunečnímu záření, chraňte je zároveň oblečením a pokrývkou hlavy, pořiďte jim sluneční brýle a vyhněte se pobytu na slunci kolem poledne, kdy je slunce nejsilnější. Pořiďte dětem spolehlivou ochranu před spálením, aby jejich pokožka byla zdravá a jemná!

Účinky:
Spolehlivě chrání pokožku dětí před škodlivým slunečním zářením bez jejího podráždění.

Typ pokožky:
Vhodné pro dětskou pokožku.

Použití:
Nanášejte na čistou pokožku dětí nejlépe půl hodiny před pobytem na slunci. Rovnoměrně přípravek rozetřete a aplikaci opakujte každé dvě hodiny nebo po koupání, při nadměrném pocení či osušení ručníkem. I po použití tohoto přípravku dodržujte zásady bezpečného slunění. Nikdy nevystavujte přímému slunci kojence!

Obsah:
35 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují