Levněji už to nejde

Elixi.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.
AKCE | DOPLŇKY STRAVY | KOSMETIKA | HUBNUTÍ | PRO DĚTI | ZUBNÍ PÉČE
Levněji už to nejde
SilverCare Dentální nit fluorid a stříbro 50 m + ZDARMA Dermedic Hydrain3 Hialuro Micelární voda H2O 100 ml
Akční cena: 69
Běžná cena: 109
Dentální nit s příchutí máty ošetřená fluoridem a dusičnanem stříbrným. Fluorid neutralizuje kyseliny produkované bakteriemi dentálního plaku, které způsobují zubní kaz. Fluorid také posiluje sklovinu. Dusičnan stříbrný má antibakteriální účinky – snižuje množství nebezpečných bakterií v dutině ústní.
SilverCare Zubní kartáček tvrdý + náhradní hlavice + ZDARMA Dermedic Hydrain3 Hialuro Micelární voda H2O 100 ml
Akční cena: 109
Běžná cena: 169
SilverCare tvrdý antibakteriální zubní kartáček s hlavicí pokrytou čistým stříbrem. Stříbrná hlavice po kontaktu s vodou ničí škodlivé bakterie dutiny ústní, které způsobují zubní kaz, krvácení dásní a parodontózu. Škodlivé bakterie tvoří v dutině ústní jednu z hlavních složek dentálního plaku, kde se v průběhu času množí.
Diet Esthetic Kiku Krém proti vráskám 50 ml + ZDARMA Dermedic Hydrain3 Hialuro Micelární voda H2O 100 ml
Akční cena: 299
Běžná cena: 399
Pleťový protivráskový krém Kiku je unikátní kosmetický přípravek, který je určen k péči o Vaši pleť a k boji proti jejímu předčasnému stárnutí. Využívá jedinečnou a nenahraditelnou sílu přírodních účinných látek kombinovaných se speciálními moderními technologiemi.
Bekra Minerální přírodní deodorant tuhý krystal 100 g + ZDARMA Dermedic Hydrain3 Hialuro Micelární voda H2O 100 ml
Akční cena: 149
Běžná cena: 289
Přírodní minerální deodorant Bekra v podobě tuhého krystalu je unikátní vysoce účinný kosmetický přípravek, který vám zajistí perfektní pocit čisté a svěží pokožky po celých 24 hodin.
Bekra Minerální přírodní deodorant tuhý krystal 50 g + ZDARMA Dermedic Hydrain3 Hialuro Micelární voda H2O 100 ml
Akční cena: 99
Běžná cena: 199
Přípravek je 100 % bez alkoholu a parfemace, neobsahuje konzervační látky ani žádné barvy a je proto vhodný i pro citlivou pokožku. Jeho jedinečné vlastnosti dokáží ochránit vaši pokožku od nadměrného pocení a zápachu potu.
Diet Esthetic Aloe vera regenerační krém na ruce 100 ml + ZDARMA Dermedic Hydrain3 Hialuro Micelární voda H2O 100 ml
Akční cena: 109
Běžná cena: 199
Krém na ruce Aloe Vera spolehlivě pečuje o pokožku rukou i o nehty a jemnou kůžičku v jejich okolí. Obsahuje účinné přírodní výtažky, které působí blahodárně na krásu i zdraví pokožky.
Aktuální články:
Dermedic Regenist Micelární voda RECENZE
Jak jinak vytvořit obal na „vodu“, než ho udělat jen jednoduše čirý. Myslím si, že v tomto už výrobci žádná inovátorská kouzla hledat nemusí. Značka Dermedic to ví, a proto přichází s jednoduchou verzí, která je opět noblesní.
Dermedic Regenist Čistící mléko RECENZE
Mléko je určené pro všechny typy pleti a má se používat jednou až dvakrát denně, ale podle mého názoru stačí pouze jedenkrát v rámci večerního čištění. Není potřeba pleť zbytečně přetěžovat – nadbytečná péče může přinášet negativní účinky.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 11. 11. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Elixi.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém obchodě www.elixi.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.