Linie

Hubnutí a udržení zdravé hmotnosti je téma staré jako lidstvo samo. Je jistě nespočet diet a jiných opatření, které nás nutí utáhnout pásek. Přitom se rozhodně nemusíte omezovat. Tajemství zdraví a štíhlé linie je v těch správných potravinách. Při volbě vydatných a hodnotných postravin váha půjde dolů, budete se cítit plni energie a přitom Váš žaludek bude vrnět blahem. Zajímá Vás jak na to? Neváhejte nahlédnout do našich článků od odborníků na slovo vzatých.

Autor
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit51 produktů
Mohou za to především nejrůznější studie, které se zabývaly nutričním složením a účinky kustovnice čínské na organismus. A protože goji je údajně i velkým pomocníkem při hubnutí, podíváme se, jak nám mohou tyto bobule pomoci.
Dieta s Goji - kustovnice čínská na hubnutí
Kateřina Doul
24.4.2017
Vědci se domnívají, že konzumace prvního jídla ráno pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi, coš reguluje chuť a energii.
Může vynechávání snídaně způsobit obezitu?
Beáta Rampáková
21.3.2017
Ostropestřec mariánský však není ledajaký bodlák. Silybum marianum je totiž velmi dekorativní bodlák, který mnozí lidé pěstují jako okrasnou zahradní bylinu.
Ostropestřec mariánský: detox jater
Beáta Rampáková
7.3.2017
Proteinové tyčinky jsou skvělou alternativou k nezdravým svačinkám. Velmi chutným způsobem napomohou odvrátit všemožné chutě a díky tomu se může naše zdravé stravování stát mnohem jednodušším.
Jsou proteinové tyčinky plýtváním peněz?
Tereza Župová
22.2.2017
Ovoce je bohaté na cukry, vlákninu, vitamíny, minerály, stopové prvky, jeho denní konzumace nám pomůže nejen zdravě zhubnout, ale i posílí naše zdraví.
Ovoce na hubnutí, které je vhodné a které ne?
Beáta Rampáková
22.2.2017
Náš organismus má své vlastní způsoby, jak se důkladně zbavit škodlivých látek a takzvaně se detoxikovat. Přesto jednou za čas neškodí trochu tomu pomoci a více se vyčistit od škodlivých látek. Jak na to?
Detoxikační nápoje
Šárka Stuchlíková
10.1.2016
Zdravá strava by měla obsahovat všechno. Znamená to i tuky. Ano, i když chcete zhubnout, musíte jíst určité procento tuků. Jaké to jsou a kolik by jich mělo být?
Kolik tuku bychom měli denně jíst?
Šárka Stuchlíková
4.1.2017
Snad každá žena touží po krásném a plochém bříšku, které je známkou krásy, ale i zdraví. Jak ho dosáhnout díky dodržování několika jednoduchých postupů?
Zásady, které byste měli dodržovat pro ploché břicho
Šárka Stuchlíková
10.11.2016
Zhubnout se dá i za pomocí tuků, lidské tělo je potřebuje stejně jako sacharidy a proteiny. Bez jejich esenciálních složek by náš organismus správně nefungoval, vitamíny by se nevstřebaly, nemohli bychom odolávat stresu.
Tuky, které urychlují hubnutí
Michaela Hynková
11.10.2016