Linie

Hubnutí a udržení zdravé hmotnosti je téma staré jako lidstvo samo. Je jistě nespočet diet a jiných opatření, které nás nutí utáhnout pásek. Přitom se rozhodně nemusíte omezovat. Tajemství zdraví a štíhlé linie je v těch správných potravinách. Při volbě vydatných a hodnotných postravin váha půjde dolů, budete se cítit plni energie a přitom Váš žaludek bude vrnět blahem. Zajímá Vás jak na to? Neváhejte nahlédnout do našich článků od odborníků na slovo vzatých.

Autor
Zobrazit produkty
Výraz:Hledat
Kde hledat:
Ketonová dieta se většinou používá k léčbě nebo k prevenci některých chronických onemocnění, jako například onemocnění srdce, diabetes a obezity.
Low carb stravování
Michaela Hynková
12.06.2018
Pojem dieta je určitě známý všem, ať už ho skloňujeme jakkoliv. Jsou lidé, kteří drží různé diety v průběhu kalendářního roku nebo zkoušejí několik druhů, dokud nenajdou ten správný s účinkem. Jedním z druhů diet je i redukční dieta.
Redukční dieta učí trpělivosti, pevné vůli a přináší odměnu
Beáta Rampáková
20.11.2017
Kokosový olej vyniká na rozdíl od jiných rostlinných olejů svým všestranným použitím. Využití kokosového oleje může být jak vnitřní, tak vnější.
10 a více způsobů využití kokosového oleje
Kateřina Doul
6.10.2017
Podle odborníků má největší podíl na redukci váhy strava a cvičení je až na druhém místě. Zde jsou nejčastější omyly při hubnutí, kterých je třeba se vyvarovat.
10 nejčastějších omylů při hubnutí
Michaela Hynková
28.7.2017
Pokud chcete vybrat ten nejlepší spalovač tuků, nejdůležitější věcí je pochopit princip jak fungují.
Spalovače tuků - volte jejich důsledně a používejte s rozumem
Beáta Rampáková
24.7.2017
Redukčních diet existuje nespočet a je velmi těžké si mezi nimi vybrat, protože po čem jeden zhubne, druhý může přibrat. Jaká jsou jejich rizika a kdy mohou prospět zdraví?
6 nejčastějších diet
Michaela Hynková
14.7.2017
Nadbytečných kilogramů získaných během těhotenství se dá zbavit pouze zdravou stravou, správnými cviky na hubnutí, kojením a pravidelným spánkem, což s malým novorozencem není vůbec snadné.
Jak efektivně zhubnout po porodu?
Michaela Hynková
3.7.2017
Mohou za to především nejrůznější studie, které se zabývaly nutričním složením a účinky kustovnice čínské na organismus. A protože goji je údajně i velkým pomocníkem při hubnutí, podíváme se, jak nám mohou tyto bobule pomoci.
Dieta s Goji - kustovnice čínská na hubnutí
Kateřina Doul
24.4.2017
Vědci se domnívají, že konzumace prvního jídla ráno pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi, coš reguluje chuť a energii.
Může vynechávání snídaně způsobit obezitu?
Beáta Rampáková
21.3.2017
Ostropestřec mariánský však není ledajaký bodlák. Silybum marianum je totiž velmi dekorativní bodlák, který mnozí lidé pěstují jako okrasnou zahradní bylinu.
Ostropestřec mariánský: detox jater
Beáta Rampáková
7.3.2017
Proteinové tyčinky jsou skvělou alternativou k nezdravým svačinkám. Velmi chutným způsobem napomohou odvrátit všemožné chutě a díky tomu se může naše zdravé stravování stát mnohem jednodušším.
Jsou proteinové tyčinky plýtváním peněz?
Tereza Župová
22.2.2017
Ovoce je bohaté na cukry, vlákninu, vitamíny, minerály, stopové prvky, jeho denní konzumace nám pomůže nejen zdravě zhubnout, ale i posílí naše zdraví.
Ovoce na hubnutí, které je vhodné a které ne?
Beáta Rampáková
22.2.2017
Náš organismus má své vlastní způsoby, jak se důkladně zbavit škodlivých látek a takzvaně se detoxikovat. Přesto jednou za čas neškodí trochu tomu pomoci a více se vyčistit od škodlivých látek. Jak na to?
Detoxikační nápoje
Šárka Stuchlíková
10.1.2016
Zdravá strava by měla obsahovat všechno. Znamená to i tuky. Ano, i když chcete zhubnout, musíte jíst určité procento tuků. Jaké to jsou a kolik by jich mělo být?
Kolik tuku bychom měli denně jíst?
Šárka Stuchlíková
4.1.2017
Zhubnout se dá i za pomocí tuků, lidské tělo je potřebuje stejně jako sacharidy a proteiny. Bez jejich esenciálních složek by náš organismus správně nefungoval, vitamíny by se nevstřebaly, nemohli bychom odolávat stresu.
Tuky, které urychlují hubnutí
Michaela Hynková
11.10.2016
Bezlepková strava se v poslední době stává součástí zdravé výživy. Proč? Protože lidé chtějí zhubnout, a proto omezují potraviny obsahující lepek, které nahrazují ovocem a zeleninou.
Bezlepková strava
Michaela Hynková
14.9.2016
Někteří z nás možná v životě zápasíme s nějakými kily navíc, trpíme nadváhou, nebo jen máme pocit, že bychom měli na sobě něco změnit, abychom se lépe cítili po fyzické i psychické stránce. Jen ne vždy víme jak na to!
Cesta ke zdravému tělu i duši
Beáta Rampáková
13.9.2016
Někdy v našem životě nastanou okamžiky, kdy jsme nespokojeni sami se sebou, se svým životem, když cítíme jakýsi vnitřní neklid a nevíme, co s tím dělat.
Cvičení naše každodenní?!
Beáta Rampáková
6.9.2016
Který přírodní spalovač tuků opravdu funguje?
Spalovače tuků
Michaela Hynková
4.8.2016
Už jste měli možnost ochutnat osvěžující kokosovou vodu? Ačkoliv se kokosová voda stala v posledních letech skutečným hitem, mnoho z nás se s ní setkalo pouze během exotických dovolených.
Kokosová voda
Kateřina Doul
26.7.2016