Linum Emolient BABY

Dětská pokožka je velmi citlivá a vyžaduje tu nejlepší péči. Proto pro ně Dermedic připravil speciální řadu, která obsahuje kompletní péči o dětskou pokožku již od narození. Dodává hydrataci a zanechává ji pružnou a zklidněnou.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit6 produktů
Dětský krém účinně hydratuje a zklidňuje pokožku děťátka již od prvního dne po jeho narození. Přírodní složení doplňuje lipidy, dodává pokožce jemnost, pružnost a posiluje její obranyschopnost.
Hydratační a zklidňující krém doplňující lipidy Dermedic Baby 100 g
-47 %
261 Kč139 Kč
Dětský olej do koupele účinně hydratuje a zklidňuje suchou pokožku děťátka již od prvního měsíce jeho života. Obsahuje lněný olej, který dodává pokožce jemnost, pružnost a posiluje její obranyschopnost.
Olej do koupele Dermedic Baby 400 ml
-37 %
365 Kč229 Kč
Dětský tělový krém účinně hydratuje a vyživuje pokožku děťátka již od jednoho měsíce po jeho narození. Přírodní složení dodává pokožce jemnost, pružnost a posiluje její obranyschopnost.
Dětský tělový krém Dermedic Baby 205 g
-24 %
261 Kč199 Kč
Šetrný sprchový gel pečuje o suchou pokožku miminek již od jejich narození. Přírodní složení pokožku hloubkově hydratuje a dodává jí přirozenou pružnost, jemnost a odolnost.
Krémový sprchový gel Dermedic Baby 200 ml
199 Kč
Emulze šetrně čistí suchou dětskou pokožku již od narození, dodává jí hloubkovou hydrataci, výživu a spolehlivě ji chrání před vnějšími škodlivými vlivy. Zanechává ji pružnou a zklidněnou.
Emulze do koupele Dermedic Baby 200 ml
-33 %
208 Kč139 Kč
Ochranný krém s přírodními minerálními filtry chrání dětskou pokožku před slunečním zářením, dodává jí hloubkovou hydrataci, výživu a spolehlivě ji zklidňuje.
Ochranný krém SPF 15 Dermedic Baby 50 g
-52 %
208 Kč99 Kč