Loréal


Francouzská značka kosmetických produktů je oblíbená díky své kvalitě a finanční dostupnosti. Jde o světově největší kosmetickou společnost, která se zaměřuje na péči o pleť a pokožku, vlasové produkty, sluneční kosmetiku, make-upy a parfémy. Již více než 106 let přináší do našich domovů to nejlepší ze svých laboratoří, které patří ke špičce v oboru. Jen těžko naleznete lepšího odborníka na ženskou i mužskou krásu s produkty, které může mít doma každý!

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit6 produktů
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Černá pomáhá zakrýt šediny a šedivé odrosty mezi barveními. Korektor má naprosto přesný výsledek, snadno se vymyje šamponem.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Černá 75 ml
-32 %
190 Kč129 Kč
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor pro hnědé vlasy pomáhá zakrýt šediny a barevné odrosty mezi barveními. Korektor má precizní výsledek, snadno se vymyje šamponem.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Hnědá 75 ml
-32 %
190 Kč129 Kč
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor odstín blond pomáhá zakrýt šediny a barevné odrosty na světlých vlasech. Korektor má precizní výsledek, aplikace je velmi jednoduchá.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Blond 75 ml
-32 %
190 Kč129 Kč
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor odstín mahagon pomáhá zakrýt šediny a barevné odrosty, než se dostanete ke kadeřníkovi. Korektor má precizní výsledek, snadno se vymyje šamponem.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Mahagon 75 ml
-32 %
190 Kč129 Kč
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor odstín tmavá blond pomáhá zakrýt šediny a barevné odrosty mezi barveními. Korektor má precizní výsledek, snadno se vymyje šamponem.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Tmavá blond 75 ml
-32 %
190 Kč129 Kč
Maska Vitamino Color vlasy hloubkově regeneruje a zvýrazňuje lesk barvených vlasů už během jedné minuty působení. Gelová textura umožňuje velmi rychlé a rovnoměrné rozmístění výživných aktivních látek. Po použití se vlasy snadno rozčesávají
Loréal Expert Vitamino Color Maska pro barvené vlasy 500 ml
-20 %
459 Kč369 Kč