Magnesium 400mg Herbafit 180 cps

Magnesium 400mg Herbafit 180 cps
Hořčík v kapslích je důležitým doplňkem pestré stravy, který pomáhá ke správné funkci svalů, kostí a nervového systému člověka.
Cena vč. DPH:
349 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
na dotaz
Kód10101
Produkt nebyl hodnocen

Hořčík je životně důležitý minerál, který se vyskytuje převážně v kostech, ve svalových buňkách a v krvi. V lidském těle hořčík přijímá různé, velmi důležité úkoly. Přispívá například k normální funkci svalů, zajišťuje jejich pohyb a umožňuje uvolnění svalů po zvýšené fyzické námaze. Jeho nedostatek se může projevovat bolestivou křečí ve svalu. Ocení ho zejména sportovci a lidé se zvýšenou fyzickou zátěží, senioři a ženy v menopauze.

Hořčík pomáhá zpevňovat kosti a přispívá k udržení zdravých zubů. Podporuje normální funkci nervového systému a působí pozitivně na psychiku člověka. Spolehlivě dodává tělu energii, snižuje únavu a pomáhá předcházet celkovému vyčerpání organismu. Již jedna kapsle hořčíku denně splňuje dávku, kterou by měl dospělý jedinec přijímat každý den, aby funkce jeho svalů, kostí a nervového systému nebyly sníženy. Doplňte svůj pestrý jídelníček o magnesium, aby vaše svaly a kosti netrpěly!

Jedna tobolka obsahuje:
670 mg oxidu hořečnatého, což odpovídá 400 mg čistého hořčíku

Složení:
Oxid hořečnatý (51,9 % hořčíku), želatina, stearan hořečnatý (uvolňovací činidlo)

Dávkování:
Užívejte 1 kapsli denně a dostatečně zapijte vodou.

Balení:
180 kapslí

Výrobce: Herbafit B.V., Klokhoek 14a, Leusden

Zázazníci k tomuto výrobku nakupují:
Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Chia semínka Elixi 1000 g
289 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz