Masážní olej Excite Silk Skin Diet Esthetic 30 ml

-18 %
Masážní olej Excite Silk Skin Diet Esthetic 30 ml
Olej pro jemnou masáž intimních partií. Bez mastného efektu.
Cena vč. DPH:
279 Kč
Běžná cena:
339 Kč
Ušetříte
60 Kč 18 %
více než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 23.10.
Kód30041
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Masážní olej Diet Esthetic Excite Silk Skin je speciální přípravek, který zvyšuje sexuální touhu mužů i žen. Olej je založen na bázi přírodních látek a má velmi šetrné složení, které bez obav můžete použít na něžné masáže celého těla, včetně intimních partií mužů i žen. Olej pokožku nedráždí a je možné použít ho i jako lubrikant. Masážní olej Excite Silk Skin bude skvělým pomocníkem při vašich erotických hrátkách.

Erotická předehra je nádhernou součástí milování a někdy může zanechat větší a intenzivnější zážitek než samotný sexuální akt. Jemné masírování a klouzání něžných rukou po mužském těle dokáže muže vyprovokovat k mohutné erekci a následnému dokonalému sexuálnímu výkonu. Ale také muži dokáží pomocí hedvábného oleje vzrušit ženu a něžným mazlením s kluzkým pomocníkem ji dovést až k několikanásobnému orgasmu.

Speciální složení masážního oleje Excite Silk Skin obsahuje mimo jiné ovesný a slunečnicový olej. Tyto přírodní látky zvyšují prokrvování intimních partií a jedinečným způsobem tak přiravují ženy muže k nádhernému milování. Zvyšují tak nejen jejich touhu, ale také následné sexuální výkony. Olej můžete použít na masírování celého těla. Pro maximální uvolnění je vhodné začít masírováním zad, zadečku a nohou, skvělým erotogenním místem jsou také prsty nohou. Dále můžete pokračovat něžným hnětením prsou a vaše intimní hrátky můžete zakončit lehkou masáží intimních partií.

Masážní olej Excite Silk Skin naplní vaše společné chvilky smyslností a vy si budete užívat každou chvilku a každý dotek. Mastný efekt oleje zmizí během chvilky a zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou. Přípravek tak vaši pokožku zároveň vyživí, zjemní, dodá jí hydrataci a maximální pružnost. Účinně tak předchází jejímu předčasnému stárnutí a ochabování. Pravidelná jemná masáž vaše tělo zpevní a odstraní případné nedokonalosti pokožky. Užívejte si přítomnosti vašeho partnera, jeho něžných doteků a jedinečné předehry, která ve vás vzbudí neodolatelnou touhu a nezapomenutelný erotický zážitek.

Použití:
Aplikujte jemnou masáží na celé tělo, můžete použít i na masáž intimních partií mužů i žen. Olej je možné využít také jako lubrikant.

Obsah:
30 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují