Masky na vlasy

Masky na vlasy Alterna - Bamboo v sobě nabízí unikátní péči pro regeneraci velmi poškozených vlasů, pro barvené a citlivé vlasy, speciální masky pro melírované a blond vlasy nebo vlasové masky pro výživu vlnitých vlasů. Všechny masky řady Alterna - Bamboo obsahují unikátní extrakty z bambusu bohaté na minerály, aminokyseliny a cukry, které dodávají vlasům zdravý vzhled, lesk a hydrataci. Pro optimální účinky je dobré používat masky alespoň jednou týdně a zároveň je kombinovat i se šampony, kondicionéry, oleji, stylingovou péčí a bezoplachovou péčí a séry ze stejné řady.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit3 produkty
Bamboo Smooth Kendi Intense Moisture Masque - Intenzivně ošetřující maska je luxusní péče, která z roztřepených, poškozených, unavených a mdlých vlasů udělá během chvíle kštici plnou vitality, hebkosti, jasu a síly!
Alterna Bamboo Smooth Kendi Intense Moisture Masque - Intenzivně ošetřující maska 140 ml
-4 %
399 Kč384 Kč
Bamboo UV+ Rehab Deep Hydratation Masque MAXI - Intenzivní hydratační maska pro barvené vlasy je unikátní péče, která hloubkově hydratuje a vyživuje barvené vlasy a navrací jim vitalitu, lesk, hebkost a krásu.
Alterna Bamboo UV+ Rehab Deep Hydratation Masque MAXI - Intenzivní hydratační maska pro barvené vlasy 500 ml
879 Kč
Bamboo Color Care Rehab Masque - Maska pro barvené vlasy je jedinečná péče, která intenzivně a hloubkově vyživuje a hydratuje barvené a namáhané vlasy, chrání vlasy před ztrátou barvy a navrací jim zdravý a rozjasněný vzhled.
Alterna Bamboo Color Care Rehab Masque - Maska pro barvené vlasy 150 ml
-11 %
449 Kč399 Kč