Metallic Collection Pocket

Metallic Collection Pocket přináší kartáče Ikoo ve stylových metalických barvách. Každý den se budete těšit jejich designem i vysokou efektivitou. Ke kartáči patří krytka na štětiny, můžete ho tedy nosit neustále u sebe.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit10 produktů
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-Black je nádherný tyrkysovo-černý kartáč, který nabízí snadné a rychlé rozčesávání vlasů zejména na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Pacific kartáč na vlasy černo-tyrkysový
299 Kč
více než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-White je moderní kartáč v tyrkysově-bílé barvě, navržený prestižním německým výrobcem Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic White Pacific kartáč na vlasy bílo-tyrkysový
299 Kč
více než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Rose-Black je růžovo-černý kartáč zaručující snadné rozčesávání vlasů doma nebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Rose kartáč na vlasy černo-starorůžový
299 Kč
více než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Cherry-Black je moderní kartáč růžovo-černé barvy, vhodný pro každodenní rozčesávání vlasů různé délky, kterým dodá objem a větší lesk.
Ikoo Pocket Metallic Black Cherry kartáč na vlasy černo-růžový
299 Kč
více než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-Black je moderní kartáč ve zlatě černé barvě, který byl navržen německým výrobcem kvalitních kartáčů Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic Black Soleil kartáč na vlasy černo-zlatý
299 Kč
více než 5 ks
Vlasový kartáč Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Cherry-White přinese harmonizující účinky pro váš organismus. Snadno se používá, dobře se udržuje a jeho každodenním používáním pozitivně působí na vlasovou pokožku.
Ikoo Pocket Metallic White Cherry kartáč na vlasy bílo-růžový
299 Kč
méně než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Oyster-Black je designově zajímavý stříbrno-černý kartáč, který zaručuje snadné rozčesávání vlasů u vás doma nebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Oyster kartáč na vlasy černo-stříbrný
299 Kč
méně než 5 ks
Stříbrno-bílý kartáč Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Oyster-White je elegantní kartáč pro každou moderní ženu. Nabídne jedinečný tvar a umožní jednoduché rozčesání zacuchaných vlasů.
Ikoo Pocket Metallic White Oyster kartáč na vlasy bílo-stříbrný
299 Kč
méně než 5 ks
Vlasový kartáč Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-White přinese blahodárné účinky pro váš organismus.
Ikoo Pocket Metallic White Soleil kartáč na vlasy bílo-zlatý
299 Kč
méně než 5 ks
Růžovo-bílý kartáč Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Rose-White je elegantní kartáč pro moderní ženu. Nabízí dokonalý tvar a umožňuje snadné rozčesání zacuchaných vlasů.
Ikoo Pocket Metallic White Rose kartáč na vlasy bílo-starorůžový
299 Kč
méně než 5 ks