Metallic Collection Pocket

Metallic Collection Pocket přináší kartáče Ikoo ve stylových metalických barvách. Každý den se budete těšit jejich designem i vysokou efektivitou. Ke kartáči patří krytka na štětiny, můžete ho tedy nosit neustále u sebe.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit9 produktů
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-White je moderní kartáč v tyrkysově-bílé barvě, navržený prestižním německým výrobcem Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic White Pacific kartáč na vlasy bílo-tyrkysový
-20 %
299 Kč239 Kč
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Rose-Black je růžovo-černý kartáč zaručující snadné rozčesávání vlasů doma nebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Rose kartáč na vlasy černo-starorůžový
-10 %
299 Kč269 Kč
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-Black je moderní kartáč ve zlatě černé barvě, který byl navržen německým výrobcem kvalitních kartáčů Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic Black Soleil kartáč na vlasy černo-zlatý
-20 %
299 Kč239 Kč
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-Black je nádherný tyrkysovo-černý kartáč, který nabízí snadné a rychlé rozčesávání vlasů zejména na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Pacific kartáč na vlasy černo-tyrkysový
-23 %
299 Kč229 Kč
Vlasový kartáč Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Cherry-White přinese harmonizující účinky pro váš organismus. Snadno se používá, dobře se udržuje a jeho každodenním používáním pozitivně působí na vlasovou pokožku.
Ikoo Pocket Metallic White Cherry kartáč na vlasy bílo-růžový
-10 %
299 Kč269 Kč
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Oyster-Black je designově zajímavý stříbrno-černý kartáč, který zaručuje snadné rozčesávání vlasů u vás doma nebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Oyster kartáč na vlasy černo-stříbrný
-10 %
299 Kč269 Kč
Stříbrno-bílý kartáč Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Oyster-White je elegantní kartáč pro každou moderní ženu. Nabídne jedinečný tvar a umožní jednoduché rozčesání zacuchaných vlasů.
Ikoo Pocket Metallic White Oyster kartáč na vlasy bílo-stříbrný
-10 %
299 Kč269 Kč
Vlasový kartáč Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-White přinese blahodárné účinky pro váš organismus.
Ikoo Pocket Metallic White Soleil kartáč na vlasy bílo-zlatý
-10 %
299 Kč269 Kč
Růžovo-bílý kartáč Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Rose-White je elegantní kartáč pro moderní ženu. Nabízí dokonalý tvar a umožňuje snadné rozčesání zacuchaných vlasů.
Ikoo Pocket Metallic White Rose kartáč na vlasy bílo-starorůžový
-10 %
299 Kč269 Kč