Mezizubní kartáčky

Mezizubní kartáčky jsou důležitou součástí péče o zuby, které odstraňují zubní plak a nečistoty i z těžko dosažitelných míst. Rozdělují se podle velikostí a mají za úkol vyčistit v ústní dutině každou skulinku. Mezizubní kartáčky zabraňují usazování zubního kamene a jedinečným způsobem chrání chrup před poškozením vlivem zubního kazu. Mezery mezi zuby jsou různě velké, proto se může stát, že budete potřebovat pro dokonalé čištění vašich zubů několik různých velikostí. Použijte mezizubní kartáčky pro krásu a zdraví vašich zubů!

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit19 produktů
Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky s rukojetí Tepe Angle, speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor.
TePe Angle 0,6 mm mezizubní kartáčky 6 ks
132 Kč
Sebelepší kartáček neumožní vyčistit dokonale mezizubní prostory, kde se usazuje zubní plak, který škodí dásním. Mezizubní kartáček Curaprox CPS 07 Prime je určen pro ošetření mezizubních prostor.
Curaprox CPS 07 Prime mezizubní kartáčky 12 ks blistr
-7 %
289 Kč269 Kč
Základem pro zdraví zubů je jejich pravidelné čištění. Mezizubní kartáčky TePe Originál v šířce 0,5 mm se hodí pro širší mezírky mezi zuby. Díky pravidelnému čištění mezizubních prostor předejdete zubním kazům a zánětu dásní.
TePe Original mezizubní kartáčky 0,5 mm 8 ks
-27 %
135 Kč98 Kč
I sebelepší kartáček na zuby se nedokáže dostat do mezizubních prostor a následkem je často zánět dásní. Mezizubní kartáčky TePe Originál jsou určeny pro dokonalé vyčištění mezizubních prostor.
TePe Original mezizubní kartáčky 0,4 mm 8 ks
118 Kč
Všem, kdo dbají na dokonale čistý chrup a vadí jim, když kartáčkem nevyčistí i mezizubní prostory, kde se usazuje plak, jsou určeny kartáčky Curaprox CPS 09 Prime.
Curaprox CPS 09 Prime mezizubní kartáčky 12 ks blistr
-13 %
310 Kč269 Kč
K dokonalému vyčištění mezizubních prostor používejte kartáčky Curaprox CPS 011 Prime, které jsou vyrobeny z patentovaného drátu Cural. Tento drát je používán výhradně pro kartáčky Curaprox, které jsou vyráběny ve Švýcarsku.
Curaprox CPS 011 Prime mezizubní kartáček 12 ks blistr
-7 %
315 Kč294 Kč
Mezizubní kartáček extra široký SilverCare o průměru 1,6 mm je ideálním nástrojem pro efektivní čištění mezizubních prostor, ortodontických rovnátek, korunek a můstků. Ergonomická rukojeť vám umožní dosáhnout i do mezer mezi stoličkami.
Mezizubní kartáček extra široký 1,6 mm SilverCare 6 ks
99 Kč
Mezizubní kartáček jemný SilverCare o průměru 0,9 mm je ideálním nástrojem pro efektivní čištění mezizubních prostor, ortodontických rovnátek, korunek a můstků. Ergonomická rukojeť vám umožní dosáhnout i do mezer mezi stoličkami.
Mezizubní kartáček jemný 0,9 mm SilverCare 6 ks
69 Kč
Mezizubní kartáček střední SilverCare o průměru 1,2 mm je ideálním nástrojem pro efektivní čištění mezizubních prostor, ortodontických rovnátek, korunek a můstků. Ergonomická rukojeť vám umožní dosáhnout i do mezer mezi stoličkami.
Mezizubní kartáček střední 1,2 mm SilverCare 6 ks
99 Kč
Mezizubní kartáček velmi tenký SilverCare o průměru 0,7 mm je ideálním nástrojem pro efektivní čištění mezizubních prostor, ortodontických rovnátek, korunek a můstků. Ergonomická rukojeť vám umožní dosáhnout i do mezer mezi stoličkami.
Mezizubní kartáček velmi tenký 0,7 mm SilverCare 6 ks
99 Kč
Mezizubní kartáček velký SilverCare o průměru 1,3 mm je ideálním nástrojem pro efektivní čištění mezizubních prostor, ortodontických rovnátek, korunek a můstků. Ergonomická rukojeť vám umožní dosáhnout i do mezer mezi stoličkami.
Mezizubní kartáček velký 1,3 mm SilverCare 6 ks
69 Kč
Pro dokonale vyčištěné zuby používejte také mezizubní kartáčky TePe Originál s šířkou štětin 0,45 mm. Pravidelným čištěním mezizubních prostor tímto kartáčkem zabráníte vzniku zánětu.
TePe Original mezizubní kartáčky 0,45 mm 8 ks
119 Kč
Důležité pro zdravý chrup je také vyčištění mezizubních prostor, které s klasickým kartáčkem nelze provést dostatečně účinně. Pro dokonalou hygienu využívejte mezizubní kartáčky TePe Originál 0,7 mm.
TePe Original mezizubní kartáčky 0,7 mm 8 ks
133 Kč
Pečujte o své zuby dostatečně. Mezizubní kartáčky TePe Originál jsou široké 0,8 mm a hodí se tedy pokud máte širší mezery mezi zuby. Nehrozí tak poranění dásní. Švédská značka TePe je zárukou kvality.
TePe Original mezizubní kartáčky 0,8 mm 8 ks
105 Kč
Ani sebelepším zubním kartáčkem neodstraníte zubní plak a nečistoty z mezer mezi zuby. Mezizubní kartáčky TePe mix startovací sada jsou ideálním řešením, jak mít dokonale čisté a zdravé zuby.
TePe Extra Soft mezizubní kartáčky startovací sada 8 ks
-19 %
141 Kč114 Kč
Dokonalou hygienu zubů vám obyčejný kartáček na zuby neumožní. Nezvládne vyčistit dokonale mezizubní prostory, kde se usazuje zubní plak, který škodí dásním a následkem je zánět dásní, tvorba zubního kamene a zubního kazu. Curaprox CPS 06 P
Curaprox CPS 06 Prime mezizubní kartáčky 12 ks blistr
-9 %
319 Kč290 Kč
Čistíte si pravidelně zuby, ale trápí vás plak v mezizubních prostorech? Nemusíte se dále trápit. Pomůže vám Curaprox CPS 08 Prime, který je vyroben z patentovaného měděného drátu a s polyesterovými vlákny.
Curaprox CPS 08 Prime mezizubní kartáčky 12 ks blistr
-9 %
319 Kč290 Kč
Špatně vyčištěné mezizubní prostory mohou způsobit zánět. Mezizubní kartáčky TePe Originál v šířce 0,6 mm jsou určeny pro širší mezery mezi zuby. Pravidelným čištěním a udržováním chrupu za pomoci mezizubních kartáčků předejdete bolestivým
TePe Original mezizubní kartáčky 0,6 mm 8 ks
-24 %
129 Kč98 Kč