Micelární voda Diet Esthetic 200ml RECENZE

 

Micelární voda Diet Esthetic mě už na pohled zaujala jednoduchým designem a zejména balením s praktickým aplikátorem. Pro nanesení na něj stačí přiložit vatový tampon a stisknout.

Micelární vodu Diet Esthetic zatím používám měsíc a jsem s ní nadmíru spokojená. Každý večer se pomocí ní odličuje a přestože jsem byla zvyklá na čistící gely, aktivní micely pleťové vody účinně odstraní make-up. Za významné plus považuji, že díky neparfémovaná složení jsem neznamenala podráždění v oblastí očí, a to i když nosím kontaktní čočky. Následně ještě jednou nanesu micelární vodu na čistý vatový tampon a pleť dokonale vyčistím. Překvapilo mě, že pleť je nejen čistá a zklidněná, ale i velmi jemná na dotek.

Micelární vodu aplikuji i ráno, abych pleť vyčistila od nečistot, které se ní nasbírali během noci, dodala její osvěžení a zároveň ji připravila pro nanesení podkladového krému a make-upu.

Pokud bych to měla shrnout, pravidelným používáním micelární vody (dvakrát denně) se redukovaly zanícená místa, vyrážky i nadměrný lesk pleti, s čím jsem velmi spokojená a po spotřebování tohoto balení si rozhodně pořídím další.

Autor: Nicole Jantulíková