Chyba při zobrazování komponenty 'ConversionScriptsTop'

Minerální přírodní deodorant s Aloe vera roll-on Bekra 50 ml

Minerální přírodní deodorant s Aloe vera roll-on Bekra 50 ml
Účinný kosmetický přípravek, který vám zajistí perfektní pocit čisté a svěží pokožky po celých 24 hodin.
Cena vč. DPH:
na dotaz
???
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
na dotaz
Kód45008
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Přírodní minerální roll-on deodorant Bekra je jedinečný vysoce účinný kosmetický přípravek, který vám zajistí perfektní pocit čisté a svěží pokožky po celých 24 hodin. Deodorant je založen na bázi pečujících minerálních krystalů, které se získávají v Asii z bauxitu. Jeho jedinečné složení dokáže ochránit vaši pokožku od nadměrného pocení a zápachu potu.


Šetrné složení deodorantu neobsahuje žádný alkohol, parfemaci, syntetické ani konzervační látky. Díky zastoupení účinných látek panthenolu a alantoinu zabraňuje přípravek podráždění pokožky a jejímu zarudnutí. Je proto vhodný i pro citlivou pokožku, kterou dokonale zklidňuje a ošetřuje. Nanáší se přímo na pokožku těla do podpaží a spolehlivě vás chrání před pachem potu po dobu 24 hodin. Díky skvělým účinkům stačí nanést pouze jednou denně, proto je spotřeba tohoto deodorantu malá a přípravek vám vydrží velmi dlouho.


Základem voňavého těla je jeho každodenní mytí, ale jsou situace, kdy ani každodenní hygiena vás od potu dostatečně neochrání. Zejména ve chvílích kdy prožíváte stres, větší fyzickou zátěž nebo vás jen trápí horké letní dny a začínáte se nadměrně potit. Pot v podpaží má sklony k rychlému kvašení a bakterie pak vytváří nepříjemný zápach, který nasákne i do oblečení a trápí nejen vás, ale i vaše okolí.


Deodorant po jednom jediném použití ochrání vaše tělo celých 24 hodin. Má mikrobicidní účinek, který silně omezuje růst bakterií na pokožce a mírně stahuje póry, které vylučují pot. Přípravek tyto póry neuzavírá, pouze mírně stahuje a reguluje tak činnost potních žláz. Deodorant Bekra udrží vaši pokožku svěží a voňavou i v náročných podmínkách.


Přípravek byl vyvinut na základě klinické studie na Univerzitě ve Vídni a dermatologické testy byly provedeny na Univerzitní klinice v Erlangenu.


Minerální roll-on deodorant je výsledkem dlouholetých zkušeností a výzkumů. Velmi jemné složení je šetrné k citlivé pokožce, nelepí a po nanesení rychle zasychá. Pro snadnější nanášení je deodorant ve formě roll-on, který hladce klouže po pokožce. Dopřejte si deodorant, který i velmi náročné dny zvládne bez nadměrného pocení a pachu potu.


Použití:
Aplikujte na čistou kůži do podpaží a nechte zcela vstřebat.


Obsah:
50 ml

Podobné výrobky
Sanct Bernhard Aloe Vera tělový sprej 125 ml
185 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Chyba při zobrazování komponenty 'GoogleMicrodata'