Minerální přírodní deodorant s Aloe vera sprej Bekra 100 ml

-10 %
Minerální přírodní deodorant s Aloe vera sprej Bekra 100 ml
Minerální přírodní deodorant s aloe vera ve spreji Bekra je velmi jemný přípravek na přírodní bázi, který neobsahuje alkohol a je bez syntetických vonných látek. Jeho složení vyhovuje i citlivé pokožce, kterou zanechá bez potu a zápachu 24h
Cena vč. DPH:
179 Kč
Běžná cena:
199 Kč
Ušetříte
20 Kč 10 %
více než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
pondělí 25.6.
Kód45009
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Přírodní minerální deodorant Bekra je speciální kosmetický přípravek, který vám zajistí dokonalý pocit čistoty a svěžesti po velmi dlouhou dobu. Deodorant je založen na bázi pečujících minerálních krystalů, které se získávají v Asii z bauxitu. Jeho jedinečné složení dokáže ochránit vaši pokožku od nadměrného pocení a zápachu potu.

Složení deodorantu je šetrné, neobsahuje alkohol ani parfemaci. Nanáší se přímo na tělo a chrání vás před pachem potu až po dobu 24 hodin. Díky skvělým účinkům stačí nanést jen jednou denně, spotřeba tohoto spreje je proto malá a přípravek vám vydrží velmi dlouho.

Základem voňavého těla je jeho každodenní mytí, ale jsou situace, kdy ani každodenní hygiena vás od potu dostatečně neochrání. Zejména ve chvílích kdy prožíváte stres, větší fyzickou zátěž nebo vás jen trápí horké letní dny a začínáte se nadměrně potit. Pot v podpaží má sklony k rychlému kvašení a bakterie pak vytváří nepříjemný zápach, který nasákne i do oblečení a trápí nejen vás, ale i vaše okolí.

Deodorant po jednorázovém použití ochrání vaše tělo po celých 24 hodin. Má mikrobicidní účinek, který silně omezuje růst bakterií na pokožce a mírně stahuje póry, které vylučují pot. Přípravek tyto póry neuzavírá, pouze mírně stahuje a reguluje tak činnost potních žláz. Deodorant Bekra udrží vaši pokožku svěží a voňavou i v náročných podmínkách. Je nedráždivý a vhodný i pro citlivou pokožku, což potvrdily i klinické studie na Univerzitě ve Vídni a dermatologické testy Univerzitní kliniky v Erlangenu.

Minerální deodorant je výsledkem dlouholetých zkušeností a výzkumů. Velmi jemné složení je citlivé k pokožce, nelepí a po nanesení rychle zasychá. Pro snadnější nanášení je deodorant ve formě spreje, který je bez obsahu aerosolu a je proto šetrný k přírodě. Používejte kvalitní přípravek, který váš osvěží a spolehlivě ochrání před potem po celý den.

Použití:
Nastříkejte do oblasti podpaží přímo na čistou pokožku a vyčkejte do vstřebání přípravku.

Obsah:
100 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Minerální přírodní deodorant na nohy Bekra 150 ml
-21 %
199 Kč158 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Minerální přírodní sprej do bot Bekra 150 ml
-10 %
199 Kč179 Kč
více než 5 ks
Minerální přírodní deodorant tuhý krystal Bekra 50 g
-16 %
129 Kč109 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz