Minerální přírodní sprej do bot Bekra 150 ml

-10 %
Minerální přírodní sprej do bot Bekra 150 ml
Přírodní minerální deodorant Bekra je velmi účinný sprej do bot, který vám zajistí počit čistoty a svěžesti po celý den.
Cena vč. DPH:
179 Kč
Běžná cena:
199 Kč
Ušetříte
20 Kč 10 %
více než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
pondělí 25.6.
Kód45004
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Přírodní minerální deodorant Bekra je velmi účinný sprej do bot, který vám zajistí pocit čistoty a svěžesti po celý den. Sprej je vhodným doplňkem deodorantu na nohy. Deodorant do bot je založen na bázi pečujících minerálních krystalů, které se získávají v Asii z bauxitu. Jeho jedinečné složení dokáže ochránit vaši obuv a tím i nohy od zápachu potu.

Složení deodorantu je antibakteriální, pomáhá v boji proti onemocnění nohou kožní mykózou a spolehlivě zbavuje boty zápachu. Nanáší se přímo do bot, nechá se důkladně zaschnout a chrání vaše boty i nohy před pachem potu až po dobu 24 hodin. Pokud sprej používáte současně s deodorantem na nohy, stačí ho nanést pouze jednou denně, spotřeba je proto malá a přípravek vám vydrží velmi dlouho.

Základem zdravých, čistých a voňavých nohou je jejich každodenní mytí a používání čisté a kvalitní obuvi. Jsou ale situace, kdy ani každodenní hygiena vás od potu a pachu nohou dostatečně neochrání. Zejména ve chvílích kdy nohy více zatěžujete, při sportu nebo v horkých letních dnech se nohy začínají nadměrně potit. Pot na nohou má sklony k rychlému kvašení a bakterie pak vytváří nepříjemný zápach, který nasákne i do bot a trápí nejen vás, ale také vaše okolí.

Deodorant má antibakteriální účinek, který ničí bakterie a pohlcuje zápach bakteriemi způsobený.

Sprej je nedráždivý a vhodný i pro citlivou pokožku, což potvrdily i klinické studie na Univerzitě ve Vídni a dermatologické testy Univerzitní kliniky v Erlangenu. Minerální deodorant do bot je výsledkem dlouholetých zkušeností a výzkumů. Pro snadnější nanášení je deodorant ve formě spreje, který je bez obsahu aerosolu a je tak šetrný k přírodě.

Chraňte své boty před pachem a bakteriemi, aby vaše nohy byly zdravé a svěží po celý den.

Použití:
Nastříkejte sprej do bot a nechte důkladně zaschnout. V případě potřeby opakujte podle potřeby. Ideální je používat sprej na nohy a do bot současně a pravidelně.

Obsah:
150 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Emulze do koupele Dermedic Linum emolient 300 ml
-37 %
268 Kč169 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Minerální přírodní deodorant na nohy Bekra 150 ml
-21 %
199 Kč158 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz