MiraTes

228
4941228494

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

 • Test na vaginální kvasinkovou infekci 1 ks Kód: Z2434
  1 den Značka: MiraTes
  Test na vaginální kvasinkovou infekci je rychlý test, který vám umožní zjistit, zda máte kvasinky, které způsobují infekci.

  395 Kč
 • Mononukleóza Test 1 ks Kód: Z2433
  1 den Značka: MiraTes
  Mononukleóza test je sada domácího testu k detekci protilátek proti viru Epstein-Barrové, který způsobuje mononukleózu. Infekční mononukleóza je virové onemocnění způsobené virem Epstein-Barrové. K jejímu přenosu nejčastěji dochází slinami, proto se mononukleóze říká nemoc z líbání. Projevuje se podobně jako angína, bolestmi v krku, zduřelými uzlinami, horečkou a únavou.

  296 Kč
 • Menopauza test 1 ks Kód: Z2407
  1 den Značka: MiraTes
  Devět z deseti žen trpí s přicházející menopauzou různými problémy. Jen několik z nich však ví, že právě přicházející menopauza je příčinou těchto problémů. To, zda jste v období menopauzy, můžete zjistit sami, jednoduše a rychle pomocí tohoto testu. Poté můžete zvolit vhodnou léčbu nebo upravit vaši životosprávu tak, aby jste se opět cítila zdravě.

  228 Kč
 • Syfilis Test 1 ks Kód: Z2406
  1 den Značka: MiraTes
  Každý nechráněný pohlavní styk je dnes spojen s rizikem infekce některou ze sexuálně přenosných nemocí. Pokud se u vás vyskytnou vřídky na a nebo v okolí vagíny, penisu a úst, může to indikovat infekci bakterií, která způsobuje syfilis. Tento test vám umožní rychle a spolehlivě zjistit, zda jste se nakazili syfilidou.

  395 Kč
 • Test na zjištění krevní skupiny 1 ks Kód: Z2408
  1 den Značka: MiraTes
  Test na zjištění krevní skupiny je sada domácího testu k určení vašeho krevního typu v systémech ABO a Rh. Je určen pouze pro diagnostiku in vitro. Tato technika zjištění krevní skupiny je již používána po celém světě.

  395 Kč
 • Chlamydia test 1 ks Kód: Z2789
  1 den Značka: MiraTes
  Chlamydia test vám v pohodlí vašeho domova umožní pomocí poševního stěru rychle a spolehlivě zjistit, zda jste se nakazila bakterií Chlamydia trachomatis. Chlamydia test je určen pouze pro ženy a neměl by se provádět během těhotenství.

  494 Kč
 • Ovulační test 5 ks Kód: Z2405
  1 den Značka: MiraTes
  Ovulační test měří koncentraci LH v moči a tím vám rychle, jednoduše a spolehlivě umožní stanovit vaše plodné dny. Průměrně jedna z pěti žen má problémy s otěhotněním. Šance otěhotnět se výrazně zvýší, pokud budete mít pohlavní styk těsně před nebo během doby ovulace, protože je to jediné období během cyklu, kdy můžete otěhotnět.

  326 Kč
 • Test na lymskou boreliózu Kód: Z43550
  1 den Značka: MiraTes
  Domácí test na lymskou boreliózu je určen pro sebetestování k prokázání protilátek proti bakteriím borelia v krvi.

  395 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.