Moringa kapsle Herbafit 240 cps

Moringa kapsle Herbafit 240 cps
Prášek ze stromu Moringa v kapslích je doplňkem pestré stravy, který pomáhá ke správné funkci celého organismu člověka, zvyšuje jeho kondici a podporuje duševní rovnováhu.
Cena vč. DPH:
425 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
na dotaz
Kód10104
Produkt nebyl hodnocen

Kapsle Moringa obsahují jemný prášek z listů indického stromu Moringa Oleifera, který se vyznačuje vysokým obsahem živin, vitaminů a minerálů důležitých pro lidský organismus. Kromě základních aminokyselin, jako je leucin a arginin se nacházejí v listech stromu také vitaminy A, B1, B2, niacin, B6, biotin, C, D, E, K a minerální látky - vápník, měď, železo, draslík, hořčík, mangan a zinek. Kapsle pomáhají zvyšovat energii a odolnost organismu, dodávají tělu vitalitu a podporují duševní rovnováhu člověka.

Kapsle Moringa jsou doplňkem pestré stravy se zastoupením mnoha důležitých látek pro správný chod lidského organismu. Mají velmi příznivý vliv na celkové zdraví člověka a dobrý psychický stav. Příznivé účinky kapslí ocení zejména sportovci, senioři, vegetariáni, vegani, celiaci a osoby s duševně či fyzicky náročným povoláním. Kapsle přispívají ke zlepšení kondice, posilují imunitu, čistí organismus, pomáhají odbourávat následky stresu a dostávají tělo do celkové harmonie.

Jedna kapsle obsahuje:
Jedna kapsle obsahuje 500 mg prášku Moringa Oleifera

Složení:
Moringa Oleifera - prášek (83 %), želatina, stearan hořečnatý (uvolňovací činidlo)

Dávkování:
Užívejte 1 – 3 kapsle 3x denně a dostatečně zapijte vodou.

Balení:
240 kapslí

Výrobce: Herbafit B.V., Klokhoek 14a, Leusden

Zázazníci k tomuto výrobku nakupují: