Nápoje

Snažíte se žít zdravým životním stylem a zároveň rádi vyhledáváte kvalitní suroviny, které nezatíží organismus a dodají mu důležité živiny? Mezi takové patří i nápoje Allnature. Ať už hledáte kokosové mléko pro přípravu chutných smoothies, nebo byste si rádi připravili matcha tea nabitý vitamíny a minerálními látkami, sekce nápoje Allnature je správnou adresou. A protože nápoje tvoří důležitou část našeho jídelníčku, jejich výběr nepodceňujte a dodejte tělu pouze ty nejkvalitnější.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit6 produktů
Křemelina představuje přírodní zdroj křemíku. Detoxikuje a odstraňuje nežádoucí látky z těla. Ve spojení s kakaem navíc působí antioxidačně.
Allnature Křemelina Kakao 300 g
299 Kč
Křemelina představuje přírodní zdroj křemíku. Detoxikuje a odstraňuje nežádoucí látky z těla. Ve spojení se skořicí navíc působí antioxidačně a podporuje trávení.
Allnature Křemelina Skořice 300 g
299 Kč
Kokosové mléko je chutnou a jemně nasládlou alternativou k mléčným nápojům. Je vhodné pro vegetariány a vegany, osoby citlivé na laktózu a pro všechny, kteří nechtějí konzumovat mléko živočišného původu.
Allnature Kokosové mléko BIO 400 ml
99 Kč
Lahodné spojení macy a kakaa. Maca příznivě podporuje plodnost a sexualitu. Kakao je významný antioxidant.
Allnature Macao 250 g
299 Kč
Matcha Tea Premium Allnature je tmavě zelený prášek exkluzivní kvality získaný z pomletých čajových lístků Tencha, ze kterého se připravuje při čajovém obřadu Cha-no- yu vynikající nápoj.
Allnature Matcha tea Premium 100 g
299 Kč
Matcha Tea Premium Allnature je tmavě zelený prášek exkluzivní kvality získaný z pomletých čajových lístků Tencha, ze kterého se připravuje při čajovém obřadu Cha-no- yu vynikající nápoj.
Matcha Tea Premium Allnature 250 g
580 Kč