Nápoje

Snažíte se žít zdravým životním stylem a zároveň rádi vyhledáváte kvalitní suroviny, které nezatíží organismus a dodají mu důležité živiny? Mezi takové patří i nápoje Allnature. Ať už hledáte kokosové mléko pro přípravu chutných smoothies, nebo byste si rádi připravili matcha tea nabitý vitamíny a minerálními látkami, sekce nápoje Allnature je správnou adresou. A protože nápoje tvoří důležitou část našeho jídelníčku, jejich výběr nepodceňujte a dodejte tělu pouze ty nejkvalitnější.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit3 produkty
Kokosové mléko je chutnou a jemně nasládlou alternativou k mléčným nápojům. Je vhodné pro vegetariány a vegany, osoby citlivé na laktózu a pro všechny, kteří nechtějí konzumovat mléko živočišného původu.
Allnature Kokosové mléko BIO 400 ml
99 Kč
více než 5 ks
Matcha Tea Premium Allnature je tmavě zelený prášek exkluzivní kvality získaný z pomletých čajových lístků Tencha, ze kterého se připravuje při čajovém obřadu Cha-no- yu vynikající nápoj.
Matcha Tea Premium Allnature 100 g
299 Kč
více než 5 ks
Matcha Tea Premium Allnature je tmavě zelený prášek exkluzivní kvality získaný z pomletých čajových lístků Tencha, ze kterého se připravuje při čajovém obřadu Cha-no- yu vynikající nápoj.
Matcha Tea Premium Allnature 250 g
580 Kč
více než 5 ks