Nápoje

I děti potřebují dodržovat pitný režim. Pomůže vám s tím celá řada nápojů, jako jsou kvalitní dětské čaje, instantní nápoje nebo dětské ovocné šťávy, které jsou vyrobeny z prvotřídních surovin. Dětské čaje neobsahují cukr, ani konzervační látky nebo kofein. Můžete si vybírat z mnoha nápojů a příchutí. Jejich příprava je velmi rychlá a spolehlivě pomohou zahnat žízeň.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit9 produktů
Weleda BIO Čaj pro miminko - porcovaný 30 g
-8 %
129 Kč119 Kč
méně než 5 ks
Dětský čaj bylinný je určen pro děti již od 6. měsíce života. Obsahuje šípek, který je výborný antioxidant a pomáhá posílit obranyschopnost organismu a také dobromysl, která podporuje dobré zažívání.
Apotheke Dětský čaj bylinný 20x1,5 g
39 Kč
méně než 5 ks
Dětský čaj fenyklový je BIO výrobek, který nezatíží dětský organismus. Je určen pro děti již od jednoho týdne života. Čaj obsahuje bio fenykl, který podporuje dobré trávení.
Apotheke Dětský čaj fenyklový 20x1,5 g
35 Kč
méně než 5 ks
Dětský čaj při nachlazení podávejte dětem v období nachlazení, onemocnění horních cest dýchacích nebo při chřipce. Heřmánek a lípa podporují správnou funkcí dýchacích cest a pocení. Čaj je vhodný pro děti od ukončeného 9. měsíce.
Apotheke Dětský čaj při nachlazení 20 x1,5 g
30 Kč
méně než 5 ks
Dětský čaj dýchací cesty je vhodný pro děti již od ukončeného 6. měsíce života. Dokonalá směs bylin uleví při onemocnění dýchacích cest.
Megafyt Dětský čaj dýchací cesty 20x2 g
57 Kč
méně než 5 ks
Jeden šálek dětského čaj průdušky denně uleví i dětem od 6. měsíce života. Čaj má příjemnou chuť a vůni a je dokonalou směsí bylin, které pomáhají při nachlazení.
Megafyt Dětský čaj průdušky 20x2 g
57 Kč
méně než 5 ks
Fenyklový, rozpustný instantní nápoj pro děti od ukončeného 1.týdne.
Sunárek instantní nápoj fenykl dóza 200 g
90 Kč
méně než 5 ks
Dětský instatní nápoj s příchutí maliny od ukončeného 6. měsíce. Je obohacený o prebiotickou vlákninu.
Sunárek instantní nápoj malina dóza 200 g
90 Kč
méně než 5 ks
Sunárek s jablečnou příchutí je dětský instantní nápoj s probiotickou vlákninou a vitamínem C. Je určen pro děti od ukončeného 6. měsíce.
Sunárek instantní nápoj jablko dóza 200 g
90 Kč
méně než 5 ks