NATURA SIBERICA


Natura Siberica je ruská kosmetická značka, která se zaměřuje výhradně na přírodní kosmetické produkty. Kosmetika Natura Siberica nabízí široký sortiment výrobků složených z čistě organických ingrediencí, které pochází z divoké přírody Sibiře a Dálného východu či z vlastní farmy. Mezi jednotlivými přípravky najdete například Natura Siberica Rakytník šampon, který navrátí vašim vlasům zdravý vzhled, či rakytníkový balzám. Vlasům rovněž prospěje Natura Siberica maska. Značka Natura Siberica však myslí nejen na vlasy, ale na celé tělo, a proto v nabídce nechybí ani sprchové gely, krémy na ruce i nohy, balzámy či přípravky pro děti.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit52 produktů
Šampon Natura Siberica na bázi přírodního extraktu z rhodíola rodea (Rhodiola rosea) je navržen tak, aby chránil vaše vlasy před nepříznivými vlivy prostředí.
Natura Siberica šampon pro unavené a slabé vlasy Energizing and Protective 400 ml
254 Kč
Skladem 1 ks
Jemná čistící pěnová voda Natura Siberica, která na základě jerlínu japonského, heřmánku a mydlicového kořene účinně čistí a zároveň zachovává optimální úroveň vlhkosti, doplňuje živiny.
Natura Siberica Čistící pěnová voda pro mastnou a smíšenou pleť 150 ml
205 Kč
Jemné čistící mléko Natura Siberica na bázi arálie mandžurské, rhodíola rósea a vitaminu F efektivně a jemně odličuje, změkčuje a zvlhčuje pokožku.
Natura Siberica Čistící mléko na mytí  pro suchou a citlivou pleť 200 ml
194 Kč
Jemná hydratační pěna Natura Siberica na bázi Rhodíola rósea, daurské lilie a kurimského čaje jemně a účinně odličuje citlivou pokožku pod očima, která vyžaduje zvláštní péči.
Natura Siberica Hydratační pěna k odličování očí 150 ml
415 Kč218 Kč
Čistící tonikum Natura Siberica denní čištění obličeje pro mastnou a smíšenou pleť.
Natura Siberica Čistící tonikum (Cleansing Tonic) 200 ml
415 Kč218 Kč
Severní mýdlo – detox pro hluboké čištění obličeje.
Natura Siberica Severní mýdlo - Detox pro hluboké čištění obličeje 120 g
412 Kč
Přírodní hustý tělový olej obohacený o ženšen, květiny šípku a 6 olejů Dahurica.
Natura Siberica Přírodní hustý tělový olej Dahurica 370 ml
878 Kč461 Kč