Natural Medicaments B-komplex s pivovarskými kvasnicemi 120 tbl

Natural Medicaments B-komplex s pivovarskými kvasnicemi 120 tbl
Komplex vitaminů B spolu s pivovarskými kvasnicemi podporuje řadu životních funkcí, přispívá k optimalizaci nervového systému a pomáhá odstraňovat únavu.
Cena vč. DPH:
149 Kč
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 23.10.
Kód10170 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
B-komplex s pivovarskými kvasnicemi Premium
je jedinečnou kombinací osmi vitaminů skupiny B a pivovarských kvasnic. Různé formy vitaminů B, které jsou v přípravku obsaženy, podporují celou řadu životně důležitých funkcí. B-komplex Premium přispívá k normální funkci nervové soustavy, napomáhá snižovat únavu, pomáhá udržovat normální stav pokožky i sliznic a podporuje tvorbu červených krvinek. Přirozenou součástí pivovarských kvasnic jsou vitaminy B, přírodní kyseliny, minerální látky, stopové prvky a bílkoviny. Všechny tyto látky působí příznivě na organismus člověka a pomáhají zajišťovat jeho normální funkce. Přípravek je registrován jako doplněk pestré stravy a není náhradou za léky, které vám předepsal váš lékař. B-komplex s pivovarskými kvasnicemi Premium je skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí zbavit únavy a optimalizovat funkci nervové soustavy pomocí přírodního přípravku.

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu 1 - 3x denně a zapijte ji tekutinou. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2 - 3 měsíců. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen pro děti.

Obsah:

120 tablet - dávka na 1 - 4 měsíce

Složení v 1 tabletě:

Pivovarské kvasnice 332,04 mg
Vitamin B2 (riboflavin) 318 mg
Vitamin B3 (niacin) 16 mg
Kyselina pantothenová (vitamin B5, D-pantothenát vápenatý) 6 mg
Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg
Vitamin B1 (thiamin) 1,1 mg
Kyselina listová (vitamin B9) 0,2 mg
Biotin 0,05 mg
Vitamin B12 (kyanokobalamin) 0,0025 mg


Přídatné látky: Mikrokrystalická celulóza (stabilizátor), fosforečnan vápenatý (nosič), stearan hořečnatý (nosič), oxid křemičitý (zahušťovadlo)

Zákazníci k tomuto výrobku kupují