Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapslí

Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapslí
Vzácná houba uložená do kapslí obsahuje velké množství účinných látek, které působí blahodárně na lidský organismus a pomáhají při mnoha zdravotních obtížích.
Cena vč. DPH:
549 Kč
Skladem Externě
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 20.11.
Kód10181 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Unikátní kapsle Cordyceps Premium obsahují housenici čínskou -  vzácný druh parazitující houby, nacházející se ve výškách čínských horských masivů. Tato houba obsahuje vysoce účinné látky, které mají blahodárný vliv na lidský organismus. Její sběr je prováděn výhradně ručně a pod přísnou hygienickou kontrolou.

Cordyceps Premium obsahuje vitaminy, bílkoviny, minerály, stopové prvky, protein, aminokyseliny, koenzym Q10 a řadu dalších látek důležitých pro lidské tělo. Houba má jedinečnou schopnost pomáhat při mnoha civilizačních onemocněních, přispívá ke zmírnění obtíží při rakovině a její léčbě, působí jako přírodní antibiotikum a jako silný antioxidant, účinně pomáhá při depresích i při léčbě z různých závislostí, posiluje imunitu a zvyšuje sexuální aktivitu u žen. Všestranné použití houby ji předurčuje jako vhodný doplněk pestré stravy při nejrůznějších potížích.

Dávkování:

Užívejte 1 - 2 kapsle 2x denně a zapijte tekutinou. Pro optimální účinnost užívejte alespoň 2 - 3 měsíce. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Přípravek není určen pro děti.

Obsah:

90 kapslí - dávka na 22 - 45 dní

Složení v 1 kapsli:

Housenice čínská (Cordyceps sinensis, extrakt z mycelia 10:1 - odpovídá 5000 mg účinné látky). 500 mg
Přídatné látky: Rostlinná kapsle.
Zázazníci k tomuto výrobku nakupují:
Zákazníci k tomuto výrobku kupují