Natural Medicaments Eregma MAX power 100 tbl + 20 tbl ZDARMA

Natural Medicaments Eregma MAX power 100 tbl + 20 tbl ZDARMA
Velmi účinný přípravek na podporu sexuálních funkcí a vitality organismu je sestaven z bylin, minerálů a vitaminů, které pomáhají zintenzivnit sexuální prožitek partnerů.
Cena vč. DPH:
585 Kč
Skladem Externě
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 23.10.
Kód10094 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Eregma MAX Power
je komplexní přírodní přípravek určený k podpoře sexuálních funkcí. Přípravek se skládá z velkého množství pečlivě vybraných ingrediencí, které pomáhají k rychlému posílení organismu. Účinek se při vyčerpání projeví již po jednodenní dávce, výrazného účinku je potom dosaženo po několika týdenním užívání.

Tablety obsahují kombinaci účinných látek z bylin, které jsou určeny k podpoře sexuálních funkcí především u mužů a jejich účinek je navíc zvýšen technologií mikronizace. Všechny účinné látky v tabletách Eregma MAX Power jsou zastoupeny v biologicky dostupné formě a organismus je tak schopen je velmi dobře využít. V doporučených denních dávkách nemá přípravek nežádoucí vedlejší účinky, působí pozvolna, přirozeně a nevzniká na něj návyk. Eregma MAX Power pomáhá zintenzivňovat sexuální prožitek obou partnerů přírodní formou.

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu 2x denně (dopoledne mezi jídly, večer nejlépe 3 hodiny před spaním). Dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko). Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě - i po dobu několika měsíců. Po využívání dvou balení (regenerační kúra) účinek přípravku dlouhodobě přetrvává. Pokud se potíže opět objeví, je vhodné regenerační kúru zopakovat.

Upozornění:

Přípravek je pouze doplněk stravy, nenahrazuje léky předepsané vaším lékařem ani pestrou stravu. Je nevhodný pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Může snižovat krevní tlak a hladinu krevního cukru v krvi, osoby s poruchou krevní srážlivosti, diabetici a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat se svým lékařem.

Obsah:

100 tbl. + 20 tbl. ZDARMA - dávka na 2 měsíce

Složení v 1 tabletě:

Maca (Řeřicha peruánská, Lepidum meyeni, gelatinizovaná extrakt) 500 mg
L-arfinin hydrochlorid 200 mg
Kotvičník zemní (Tribulus terriestris extrakt) 60 mg 
Ženšen (Panax ginseng extrakt) 60 mg
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum extrakt) 35 mg
Smetanka lekářská (pampeliška, Taraxacum officinale extrakt) 35 mg
Vitamín E (D-alfa-tokoferol) 33,5 mg
Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba, standardizovaný extrakt) 10 mg
Smilax lékařský (Smilax officinalis, Sarsparilla veracruz extrakt) 8 mg
Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý) 7,2 mg
Koenzym Q10 5 mg
Měď (Siran měďnatý, sulfát měďnatý) 0,3 mg
Selen (seleničitan sodný, selenan sodný) 0,02 mg

 

Zákazníci k tomuto výrobku kupují