Natural Medicaments Graviola anona (Annona muricata) 90 cps

Natural Medicaments Graviola anona (Annona muricata) 90 cps
Kapsle s extraktem z gravioly obsahují řadu zdraví prospěšných látek, které podporují imunitu organismu a dodávají tělu vitalitu.
Cena vč. DPH:
390 Kč
Skladem Externě
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 23.10.
Kód10091 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Graviola anona
jsou velké žlutozelené plody s bílou mírně nakyslou dužinou, které obsahují velké množství zdraví prospěšných látek. Tyto látky působí pozitivně na celý organismus člověka, podporují normální činnost imunitního systému a dodávají tělu vitalitu.

Extrakt z plodů graviola anona je uložen do kapslí a doporučuje se užívat zejména v chřipkovém období, při velké zátěži organismu nebo po nemoci. Velké množství vitaminů a účinných látek vhodně doplní pestrou stravu a přispějí k větší odolnosti imunitního systému.

Graviola anona je vhodným doplňkem pestré stravy pro osoby s velkou fyzickou nebo psychickou zátěží, ocení ji také sportovci, senioři nebo lidé s redukční dietou. 

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli 3x denně v době jídla, zapijte dostatečným množstvím vody. Po měsíci užívání se doporučuje 1 měsíc přestávka. Přípravek je pouze doplněk stravy, nenahrazuje pestrou stravu. Není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení v 1 kapsli:

50 mg Graviola (Anona ostnitá, Annona muricata, extrakt z plodů 10:1 - odpovídá 500 mg účinné látky). Přídatné látky: Rostlinná kapsle, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (nosič).

Obsah:

90 rostlinných kapslí - dávka na 1 měsíc

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Aloe vera tablety Sanct Bernhard 100 tbl
399 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz