Natural Medicaments Green Coffee Tea 90 kapslí

Natural Medicaments Green Coffee Tea 90 kapslí
80 %1 recenze
Extrakty z nepražené zelené kávy a nefermentovaného zeleného čaje přispívají k redukci tělesné hmotnosti a mají pozitivní vliv na zdraví člověka.
Cena vč. DPH:
449 Kč
Skladem Externě
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 23.10.
Kód10175 E
Výrobce
Průměrné hodnocení
80 %
Hodnoceno 1×

Popis:
Green Coffee Tea obsahuje extrakty z nepražené zelené kávy a nefermentovaného zeleného čaje, které vám dodají zdravou vzpruhu, podpoří prokrvení těla a nastartují vás do nového dne. Jedna kapsle obsahuje 10x méně kofeinu než vypijete v jednom šálku kávy, ale svými účinky vás dokonale povzbudí a zpříjemní váš den.

Kapsle Green Coffee Tea přispívají ke kontrole tělesné hmotnosti a normálnímu metabolismu lipidů. Mají příznivý vliv na zdraví organismu a psychickou pohodu člověka. Přípravek je určen jako doplněk pestré stravy a může snižovat hladinu cukru v krvi. Pro ještě větší účinek při redukci hmotnosti můžete přípravek kombinovat s FitMe Burn nebo FitMe Slim & Sun.

Složení: 
1 kapsle: 250 mg Zelená káva (Green coffee, zrna zelené kávy, 50% kyselina chlorogenová, CGA, extrakt, 40:1 - 25 mg extraktu odpovídá 1000 mg), 100 mg Zelený čaj (Camellia sinensis, extrakt 12:1 - odpovídá 1200 mg účinné látky, standardizovaný na 50 % plyfenolů), 11 mg Kofein
Přídavné látky: Rostlinná kapsle HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza)

Dávkování:
Užívejte 1 kapsli 2x denně před jídlem a zapijte ji větším množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Obsah:
90 kapslí - dávka na 1,5 měsíce

Hodnocení produktu
Recenze je převzata z heureka.cz
31. 3. 2016