Natural Medicaments GynMax 90 kapslí

Natural Medicaments GynMax 90 kapslí
Přípravek příznivě ovlivňuje metabolismus ženských i mužských pohlavních hormonů a napomáhá tak zabraňovat růstu nádorových buněk.
Cena vč. DPH:
639 Kč
více než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 20.11.
Kód10178 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Doplněk stravy GynMax obsahuje indol-3-karbinol, který příznivě ovlivňuje metabolismus estrogenů, ženských pohlavních hormonů a tím i tkáně na estrogenu závislé. Pro buňky ženských měkkých tkání, jako jsou prsy, děloha a vaječníky, je velmi důležitý přísun správných estrogenů. Indol-3-karbinol pomáhá regulovat vzájemný poměr estrogenů ve prospěch těch správných, čímž napomáhá zabraňovat růstu nádorových buněk.

Indol-3-karbinol je doplněk stravy, který se získává extrakcí z křížokvětých rostlin jako je brokolice, zelí, květák, kedlubna nebo kapusta. Pomáhá regulovat také mužský hormon testosteron a pomáhá tak předcházet nádoru prostaty. Přípravek je pouze doplněk stravy, nenahrazuje pestrou stravu ani není náhradou za léky předepsané vaším lékařem. Doporučujeme ho kombinovat s produktem Beauty Bust Balance.

Použití:

Užívejte 1 kapsli 1x denně během jídla a zapijte ji dostatečným množstvím vody. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat 3 měsíce a tuto kúru 2x do roka opakovat, nejlépe na jaře a na podzim. V případě potřeby užívejte 1 kapsli 2x denně po dobu 3 měsíců. Pokud vážíte více než 60 kg, můžete dávku zvýšit na 3 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby s onemocněním štítné žlázy. Před počátkem užívání GynMaxu je vhodná konzultace s lékařem. Účinek tohoto přípravku snižují léky na úpravu překyselení žaludku.

Obsah:

90 kapslí - dávka na 1,5 - 3 měsíce

Složení v 1 kapsli:

Indol-3-karbinol 200 mg


Přidané látky: Rýžová moučka, rostlinná kapsle, stearan hořečnatý (nosič)

Zázazníci k tomuto výrobku nakupují:
Zákazníci k tomuto výrobku kupují