Natural Medicaments Maca 100 tob.

Natural Medicaments Maca 100 tob.
Tobolky se sušeným mletým kořenem byliny maca mají výrazný účinek na zlepšení fyzické, psychické a sexuální výkonosti.
Cena vč. DPH:
395 Kč
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 20.11.
Kód10176 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Maca
je prastará bylina z peruánských And, která má výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti člověka a prodloužení jeho života. Bylina má významný vliv na reprodukční zdraví a je 100% bezpečná, bez nežádoucích vedlejších účinků.

Maca přispívá k normální funkci mozku, svalů i energetického metabolismu a obsahuje řadu důležitých živin, které mají pozitivní vliv na celkové zdraví organismu člověka. Přípravek neobsahuje konzervační látky, barviva ani aroma.

První výsledky pravidelného používání se u většiny uživatelů dostavují již po 1 - 2 balení, pro dosažení optimálního efektu je však vhodné využít 2 - 3 balení. Nejlepší výsledky jsou zaznamenány právě při dlouhodobém užívání. Nejedná se o přípravek, který navozuje okamžité sexuální reakce, naopak, působení je mnohem lepší, přirozenější a dlouhodobě trvající. Doplněk stravy v podobě tobolek má pozitivní vliv na potenci a libido, působí jako afrodisiakum a zabraňuje předčasnému stárnutí organismu.

Použití:

Užívejte 2 tobolky denně. 1 tobolku dopoledne mezi jídly, druhou večer, nejlépe 3 hodiny před spaním. Dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko). Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy.

Obsah:

100 tobolek - dávka na 1,5 měsíce

Složení v 1 kapsli:

Maca (Řeřicha peruánská, Lepidium meyeni, gelatinizovaný sušený mletý kořen) 500 mg
Želatina 95 mg

 

Zázazníci k tomuto výrobku nakupují:
Zákazníci k tomuto výrobku kupují