Natural Medicaments Maqui Pure 90 kapslí

Natural Medicaments Maqui Pure 90 kapslí
Prášek z tropických plodů Maqui je uložen do tablet, které pomáhají organismu zbavit se škodlivých látek a předcházet jeho předčasnému stárnutí.
Cena vč. DPH:
495 Kč
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
čtvrtek 27.9.
Kód10179 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Tablety Maqui Pure obsahují prášek z tropických bobulovitých plodů Maqui, které jsou podobné acai nebo nám známějším borůvkám. Ovoce Maqui je největším antioxidantem mezi dosud prozkoumaným ovocem. Má až 3x vyšší schopnost pohlcovat volné radikály než acai nebo goji a zhruba 15x vyšší schopnost než borůvky.

Přípravek obsahuje rozemletý prášek plodů maqui, které jsou nejprve šetrně sušeny mrazem. Obsahuje řadu účinných látek, včetně vitaminů, které mají pozitivní vliv na organismus člověka a pomáhají předcházet jeho předčasnému stárnutí. Tablety jsou doplňkem pestré stravy, který rychle a spolehlivě přispívá k detoxikaci organismu.

Dávkování:

Užívejte 2 - 6 kapslí denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2 - 3 měsíců. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let.

Složení v 1 tabletě:

500 mg Maqui berry (Aristotelia chilensis, prášek z plodů). Přídatné látky: Želatinová kapsle, rýžová moučka, stearan hořečnatý (nosič).

Obsah:

90 kapslí - dávka na 15 - 45 dní

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Natural Medicaments Maca 100 tob.
395 Kč
méně než 5 ks
Allnature Aloe vera BIO 100% šťáva 1000 ml
299 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz