Natural Medicaments Regevit 200 tbl

Natural Medicaments Regevit 200 tbl
Kapsle pomocí výtažků z kořene byliny rdesno podporují regeneraci těla, dodávají mu energii a mají silné antioxidační vlastnosti.
Cena vč. DPH:
499 Kč
Skladem Externě
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
pátek 23.11.
Kód10136 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Regevit
je doplněk stravy, který účinně posiluje psychické i fyzické zdraví organismu. Sušený extrakt z kořene čínské vytrvalé byliny rdesno je uložen do kapslí. Podporuje regeneraci celého těla, dodává mu energii a má silné antioxidační vlastnosti. Kapsle Regevit jsou ideálním doplňkem stravy pro vysoce vytížené jedince i starší osoby. Přípravek dodá tělu potřebnou vzpruhu a blahodárně působí i na duševní stav člověka.

Přírodní přípravek Regevit je účinným pomocníkem při dodržování zdravého životního stylu, je ale pouze doplňkem pestré stravy a není ho tedy možné použít jako náhradu za léky předepsané vaším lékařem. Jedinečné účinky byliny Rdesno jsou vhodnou volbou pro všechny ty, kteří chtějí upevnit své zdraví a dodat tělu energii přírodní cestou.

Dávkování:

Užívejte 3 - 5 kapslí 2 - 3x denně v době jídla a zapijte dostatečným množstvím vody. Při zvýšené tělesné zátěži užívejte 3 - 5 kapslí 3x denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2 - 3 měsíců.

Upozornění:

Přípravek není vhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.

Složení v 1 kapsuli:

20 mg Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum, standardizovaný sušený extrakt z kořene 10:1 - odpovídá 200 mg účinné látky). Přídatné látky: Mikrokrystalická celulóza (nosič), rostlinná kapsle.

Obsah:

200 kapslí - dávka na 13 - 33 dní

Zázazníci k tomuto výrobku nakupují:
Zákazníci k tomuto výrobku kupují