Natural Medicaments Super Česnek 100 kapslí

Natural Medicaments Super Česnek 100 kapslí
80 %1 recenze
Česnekové kapsle pomáhají normalizovat krevní tlak i činnost cév, posilují imunitní systém a pozitivně působí na celý organismus člověka.
Cena vč. DPH:
119 Kč
Skladem Externě
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
čtvrtek 25.10.
Kód10166 E
Výrobce
Průměrné hodnocení
80 %
Hodnoceno 1×

Popis:
Super česnek
je koncentrovaný česnekový olej uložený do kapslí. Česnek je již po staletí užíván jako přírodní antibiotikum, které normalizuje krevní tlak a zajišťuje optimální funkce cévního systému. Česnek má silné antimikrobiální účinky a velkou měrou přispívá k normální funkci imunitního systému.

Jedna kapsle Super Česneku je ekvivalentem 1000 mg čerstvého česneku. Česnek působí blahodárně na celý organismus, ale v syrovém stavu má specifické aroma, které mnoha lidem nevyhovuje. Želatinové česnekové kapsle umožňují pohodlné a diskrétní užívání bez nepříjemných průvodních jevů a zároveň umožňují lepší využitelnost aktivních složek proti tabletám.

Česnek obsahuje vázané silice, aliin, vitaminy, minerály, účinné látky inzulinových vlastností a spoustu dalších látek jako jsou flavonoidy, selen nebo jód. Přírodní přípravek Super Česnek je skvělým pomocníkem při dodržování zdravého životního stylu, je ale pouze doplňkem pestré stravy a není ho tedy možné použít jako náhradu za léky předepsané vaším lékařem.

Dávkování:

Užívejte 1 - 3 kapsle denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2 - 3 měsíců. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Kapsle nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Složení v 1 kapsli:

2 mg Česnek kuchyňský (Allium sativum, česnekový olej). Přídatné látky: Želatina, glycerol, slunečnicový olej, voda.

Obsah:

100 kapslí - dávka na 1 měsíc

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Hodnocení produktu
Recenze je převzata z heureka.cz
2. 10. 2017
Kúpila som si ho prvý raz. Tak som zvedavá či splní moje očakávania.