Natural Medicaments Super Lecitin + E 100 tob.

Natural Medicaments Super Lecitin + E 100 tob.
Lecitin je doplňkem stravy, který má pozitivní vliv na činnost srdce, oběhový systém, mozkové i nervové funkce a účinně zvyšuje metabolismus těla.
Cena vč. DPH:
154 Kč
Skladem Externě
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 20.11.
Kód10177 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Super Lecitin
má antioxidační účinek, pomáhá normalizovat činnost srdce i oběhového systému a účinně přispívá k normální činnosti mozkových i nervových funkcí. Lecitin obsahuje fosfolipidy a vitaminy, které příznivě působí na organismus člověka. Přípravek je doplňkem pestré stravy, který splňuje požadavky certifikátu GMP, nejvyššího standartu farmaceutické kvality.

Lecitin se účastní všech životně důležitých pochodů v těle, pomáhá snižovat krevní tlak, přispívá ke zrychlení metabolismu, pomáhá pročišťovat cévy a přispívá ke zlepšení stavu pokožky. Super Lecitin je v kapslích kombinován s vitaminem E a zvyšuje tak antioxidační účinek vitaminu. Neobsahuje GMO složky, konzervační látky, lepek, barviva ani látky upravující chuť a je testován na BSE. Přípravek je vhodné kombinovat s přípravky Graviola anona nebo Regevit.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli 3x denně, nejlépe ráno, v poledne a večer s jídlem. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2 - 3 měsíců. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro děti.

Složení v 1 kapsli:

1200 mg Sójový lecitin, 5 mg Vitamin E (D-alfa-tokoferol). Přídatné látky: Želatina, glycerin, kokosový olej, voda.

Obsah:

100 tobolek - dávka na 1 měsíc

Zázazníci k tomuto výrobku nakupují:
Zákazníci k tomuto výrobku kupují