Natural Medicaments Wild Yam Premium 90 cps

Natural Medicaments Wild Yam Premium 90 cps
Přírodní přípravek pomáhá ženám zmírnit nepříjemné fyzické i psychické potíže v období klimakteria.
Cena vč. DPH:
399 Kč
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
čtvrtek 18.10.
Kód10078 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Wild Yam Premium
je přírodní přípravek, který harmonizuje hormonální systém a celkově dodává organismu vitalitu. Wild Yam nebo-li Smldinec chlupatý je rostlina, která má velké využití zejména pro ženy v období klimakteria. Přispívá ke zmírňování nepříjemných pocitů a vjemů v tomto složitém období.

Klimakterium je období, které na každou ženu působí rozdílně, ale většina žen v přechodu pociťuje nepříjemné změny, které vyvolávají hormony. Změny mohou být fyzického, ale i psychického rázu a většinou ženám značně znepříjemňují život, někdy i po dobu několika let.

Wild Yam Premium je doplněk stravy, který působí na hormonální systém, pomáhá odstraňovat nepříjemné pocity a spolu s pestrou stravou dodává tělu důležitý pocit harmonie a pohody. Pokud berete léky předepsané vaším lékařem, tento přípravek je nenahrazuje, může být jen jejich účinným doplňkem. Wild Yam Premium je skvělým pomocníkem, se kterým si můžete období klimakteria zpříjemnit.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně, kterou hojně zapijte tekutinou. Pro optimální účinnost užívejte alespoň 2 - 3 měsíce. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Přípravek není určen dětem.

Obsah:

90 kapslí - dávka na 3 měsíce

Složení v 1 kapsli:

Smldinec chlupatý (Dioscorea villosa, extrakt z hlízy 10:1 - odpovídá 100 mg účinné látky). 10 mg


Přídatné látky: Mikrokrystalická celulóza (nosič), rostlinná kapsle.

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Allnature Aloe vera BIO 100% šťáva 1000 ml
299 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz