Natural Medicaments Yucca Premium 60 kapslí

Natural Medicaments Yucca Premium 60 kapslí
Rostlinný extrakt v podobě kapslí účinně detoxikuje tělo a podporuje jeho přirozenou vitalitu.
Cena vč. DPH:
179 Kč
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
čtvrtek 25.10.
Kód10130 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Yucca Premium
je doplněk stravy, který zajišťuje tělu šetrnou detoxikaci přírodní cestou. Obsahuje látku saponin, která se v lidském organismu mění na neškodný sapogenin. Tato účinná látka se chová jako přírodní mýdlo, které čistí následky stravovacích zlozvyků současné generace.

Přípravek v podobě kapslí obsahuje extrakt z palmy Yucca shidigera. Rostlina účinně odstraňuje škodliviny z těla, detoxikuje organismus a podporuje jeho přirozenou vitalitu. Po pravidelném používání kapslí Yucca Premium bude vaše tělo ve znatelně lepší kondici a budete se cítit lépe i psychicky. Yucca Premium je vhodná pro vegetariány i vegany, ocení ji ale také sportovci nebo senioři. Přírodní čištění organismu je skvělou volbou pro optimalizování všech jeho funkcí.

Dávkování:

Dospělí užívají 1 - 2 kapsle denně, děti 3 - 15 let 1 kapsli denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2 - 3 měsíců. Přípravek je registrován jako doplněk stravy a nenahrazuje léky stanovené vaším lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek je nevhodný pro těhotné nebo kojící ženy a pro děti do 3 let.

Obsah:

60 kapslí - dávka na 1 - 2 měsíce

Složení v 1 kapsli:

Yucca (Yucca schidigera, extrakt, ekvivalent 500 mg prášku z dužniny Yucca shidigera, 10:1) 50 mg


Přídatné látky: Mikrokrystalická celulóza (nosič), rostlinná kapsle

Zákazníci k tomuto výrobku kupují