NIOXIN Scalp Treatment 4 100 ml

NIOXIN Scalp Treatment 4 100 ml
Vlasová kúra Scalp Treatment ošetřuje pokožku hlavy a chemicky barvené vlasy, které trpí nadměrným vypadáváním. Nesmývatelný film podporuje růst vlasů a zanechává důležité výživné látky, které také chrání před slunečními paprsky.
Cena vč. DPH:
444 Kč
Skladem > 5 ks
Přepravní společností:
úterý 27.2.
Kód85175
Výrobce

Popis:
Nesmývatelná vlasová péče je posledním krokem Nioxin třístupňové péče proti řídnoucím chemicky barveným vlasům. Scalp Treatment efektivně a inovativně ošetři vlasy, zabezpečí dostatečný přísun vitamínů a živin a udrží jejich svěžest a regeneruje pokožku hlavy. V přípravku je též důležitou složkou opalovací krém s ochranným faktorem 15 SPF, který vlasům dává přirozený lesk, ale především je chrání.

Obsahuje technologie Glyko Shield®, BioAMP® a Scalp Access®, které zvyšují plnost každého vlasového pramene, a přitom se snaží o přirozený vzhled barvy. Současně snižují vypadávání vlasů a to především díky přírodním extraktům, bylinným výtažkům a dodávají vlasům potřebnou hydrataci.

Účinky:
- pokožku hlavy vyživuje a dodává ji všechny důležité vitamíny
- zajišťuje přísun regeneračních látek
- dodává potřebnou hydrataci
- barvené vlasy regeneruje a revitalizuje
- chrání pokožku hlavy před nežádoucími slunečními paprsky

Aktivní látky:
- antioxidanty, bylinné výtažky (extrakt bílého čaje a mátový olej) a vitamíny
- cysteinové aminokyseliny

Typ vlasů:
Určen pro jemné, tenké a chemicky barvené vlasy.

Použití:
Po vysušení vlasů ručníkem aplikujte vlasovou kúru přímo na pokožku a jemně vmasírujte. Neoplachujte. Ideální kombinace použití je i s dalšími přípravky této řady (Cleanser Shampoo System 4 a Scalp Revitaliser Conditioner System 4).

Obsah:
100 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují