Noni

Výraz:Hledat
Kde hledat:
Noni neboli morinda citrifolia je tropická rostlina, z jejichž plodů noni se vyrábí noni šťáva, která se těší velké popularitě zejména mezi příznivci zdravé výživy. Své uplatnění má však již mnoho a mnoho let i v tradiční přírodní medicíně.
Noni - základní informace
Kateřina Doul
Rádi byste shodili pár kilogramů, ale neustále se cítíte unaveni a bez energie? Možná přišla správná chvíle zamyslet se nad skladbou vašeho jídelníčku a vůbec vaším životním stylem.
Noni - super ovoce pro zvýšení energie i spalování tuku
Kateřina Doul
Exotické ovoce nazývané noni je v poslední době trendy potravinou. Někteří výživoví odborníci jej považují za zázračnou plodinu, která pomáhá s leckterými neduhy.
Nutriční hodnoty noni ovoce
Kateřina Doul
V poslední době se stále větší popularitě těší superpotraviny. Mezi nimi se o slovo hlásí i exotické ovoce noni, které roste na stejnojmenné rostlině, a to v tropických oblastech.
Jaké recepty připravit z ovoce noni?
Kateřina Doul
Jak už název noni napovídá, noni šťáva pochází z tropického ovoce. Plody noni se pěstují na Havaji, Fidži i ve Francouzské Polynésii. Rostlina noni neboli morinda citrifolia je keř vysoký až 5 metrů s oválnými zelenými plody.
Jaké má noni šťáva výhody?
Kateřina Doul
Noni jsou plody, které rostou na stejnojmenném keři noni neboli latinsky morinda citrifolia. U nás čerstvé plody neseženete, neboť se ovoce noni nemůže dlouhodobě skladovat.
Objevte sílu superpotraviny noni
Kateřina Doul