Normacne Preventi

Péče o problematickou pleť je náročná a dlouhodobá. Proto je třeba si pořídit kvalitní přípravky, které odstraňují nadměrný kožní maz, ale pleť nevysušují a celkově o ni pečují. Všechny přípravky pro denní i noční péči by měli být na míru problematické pokožce, přesně tak jako řada Normacne Preventi.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit7 produktů
Micelární voda pro mastnou, smíšenou a problematickou pleť. Odstraňuje make-up, nadměrný kožní maz a všechny nečistoty, které se na pleť během dne nachytaly.
Micelární voda Dermedic Normacne Preventi 200 ml
-51 %
283 Kč139 Kč
více než 5 ks
Normacne Preventi - Noční účinná péče pro problematickou pleť.
Noční regulační a čistící krém Dermedic Normacne Preventi 55 g
-47 %
378 Kč199 Kč
více než 5 ks
Korektor Dermedic Normacne Preventi je dokonalá péče, která lokálně čistí ucpané póry, odstraňuje odumřelé buňky a zvyšuje pružnost pleti. Obsažené přírodní extrakty působí silně antibakteriálně a protizánětlivě a přitom nedráždí.
Korektor Dermedic Normacne Preventi 15 g
-37 %
189 Kč119 Kč
méně než 5 ks
Antibakteriální čistící gel Dermedic Normacne Preventi vám velmi rychle, šetrně a efektivně pomůže smýt veškeré nečistoty. Obsažené účinně látky navíc zabraňují vzniku lokálních zánětů a akné. Báze je bez alkoholu.
Antibakteriální čistící gel Dermedic Normacne Preventi 200 ml
-17 %
299 Kč249 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Antibakteriální tonikum Dermedic Normacne Preventi reguluje mazové žlázy bez podráždění a antiseptickými vlastnostmi chrání pleť před dalším vznikem akné. Tonikum je bez alkoholu, nevysušuje, nezanechává pocit pnutí.
Antibakteriální tonikum Dermedic Normacne Preventi 200 ml
-49 %
252 Kč129 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Matující denní krém Dermedic Normacne Preventi reguluje mazové žlázy bez podráždění a antiseptickými vlastnostmi chrání pleť před vznikem dalšího akné. Již po třetí aplikaci normalizuje stav kožního mazu a zlepšuje kvalitu pleti.
Matující denní krém Dermedic Normacne Preventi 55 g
-47 %
378 Kč199 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Sérum na rozšířené póry Dermedic Normacne Preventi již po prvním použití viditelně reguluje stav problémové pleti. Obsažené látky podporují lepší funkci kožní bariéry, stimulují funkci kolagenu, čistí ucpané póry a odstraňují odumřelé buňky
Sérum na rozšířené póry Dermedic Normacne Preventi 30 ml
-50 %
519 Kč259 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz