Normacne Preventi

Péče o problematickou pleť je náročná a dlouhodobá. Proto je třeba si pořídit kvalitní přípravky, které odstraňují nadměrný kožní maz, ale pleť nevysušují a celkově o ni pečují. Všechny přípravky pro denní i noční péči by měli být na míru problematické pokožce, přesně tak jako řada Normacne Preventi.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit7 produktů
Micelární voda pro mastnou, smíšenou a problematickou pleť. Odstraňuje make-up, nadměrný kožní maz a všechny nečistoty, které se na pleť během dne nachytaly.
Micelární voda Dermedic Normacne Preventi 200 ml
-51 %
283 Kč139 Kč
Korektor Dermedic Normacne Preventi je dokonalá péče, která lokálně čistí ucpané póry, odstraňuje odumřelé buňky a zvyšuje pružnost pleti. Obsažené přírodní extrakty působí silně antibakteriálně a protizánětlivě a přitom nedráždí.
Korektor Dermedic Normacne Preventi 15 g
-37 %
189 Kč119 Kč
Normacne Preventi - Noční účinná péče pro problematickou pleť.
Noční regulační a čistící krém Dermedic Normacne Preventi 55 g
-47 %
378 Kč199 Kč
Antibakteriální čistící gel Dermedic Normacne Preventi vám velmi rychle, šetrně a efektivně pomůže smýt veškeré nečistoty. Obsažené účinně látky navíc zabraňují vzniku lokálních zánětů a akné. Báze je bez alkoholu.
Antibakteriální čistící gel Dermedic Normacne Preventi 200 ml
-17 %
299 Kč249 Kč
Antibakteriální tonikum Dermedic Normacne Preventi reguluje mazové žlázy bez podráždění a antiseptickými vlastnostmi chrání pleť před dalším vznikem akné. Tonikum je bez alkoholu, nevysušuje, nezanechává pocit pnutí.
Antibakteriální tonikum Dermedic Normacne Preventi 200 ml
-49 %
252 Kč129 Kč
Matující denní krém Dermedic Normacne Preventi reguluje mazové žlázy bez podráždění a antiseptickými vlastnostmi chrání pleť před vznikem dalšího akné. Již po třetí aplikaci normalizuje stav kožního mazu a zlepšuje kvalitu pleti.
Matující denní krém Dermedic Normacne Preventi 55 g
-47 %
378 Kč199 Kč
Sérum na rozšířené póry Dermedic Normacne Preventi již po prvním použití viditelně reguluje stav problémové pleti. Obsažené látky podporují lepší funkci kožní bariéry, stimulují funkci kolagenu, čistí ucpané póry a odstraňují odumřelé buňky
Sérum na rozšířené póry Dermedic Normacne Preventi 30 ml
-50 %
519 Kč259 Kč