Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl.

Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl.
Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl. je doplněk stravy určený hlavně těhotným ženám. Účastní se všech vývojových a růstových mechanismů v organismu a podílí se na přenosu genových informací z buňky na buňku.
Cena vč. DPH:
99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
na dotaz
Kód10486
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Olimp Folic acid je kyselina listová v tabletách. Tato kyselina v prenatálním věku omezuje rizika vzniku vad, hraje důležitou roli v krvetvorbě, zdravé činnosti nervové soustavy a díky svým funkcím v metabolismu bílkovin se účastní i na všech vývojových a růstových pochodech v organismu plodu a podílí se na přenosu genových informací. V ČR je doporučená denní dávka 200 µg, pro těhotné ženy se pro snížení rizika defektů novorozeňat doporučuje 400 µg denně. Přípravek je vhodný jako doplněk stravy nejen pro těhotné ženy, ale i pro kojící a ženy, které těhotenství plánují, nebo užívají hormonální antikoncepci.

Dávkování:
1 tableta denně po jídle, vyšší dávku konzultujte se svým lékařem!

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah malých dětí! Neslouží jako náhrada pestré stravy. Alergeny: laktóza

Složení:
plnidlo ve formě mikrokrystalické celulózy, bramborový škrob, laktóza; protispékavé látky ve formě hořečnatých solí mastných kyselin a oxidu křemičitého, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová).

Obsah:
30 kapslí

Nutriční hodnoty v 1 tablete:
Kyselina listová: 400 µg