Ostatní knihy

 
153
2961153296
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

 • Kinesiotaping pro sportovce (Mgr. Tomáš Pětivlas, Ph. D., Mgr. Radka Doležalová) Kód: Z4884
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Kinesiotaping pro sportovce je praktickým pomocníkem pro všechny sportovce, trenéry i fyzioterapeuty, kteří se často setkávají s úrazy a řeší jejich následky. Metoda lepení barevných pásek na kůži přináší nečekaně výborné výsledky. Touto neinvazivní metodou, přiložením tapu, ovlivňujeme svalové napětí (tonus) v postiženém místě, a tak dochází k redukci bolesti, zapojení správného pohybového stereotypu a zmírnění tlaku na postižený segment. Výhodou knihy jsou ukázky fotografií jednotlivých tahů lepení tapu na konkrétní pacienty s popsanou diagnózou a uvedení principů účinku. Autoři jsou fyzioterapeuti a trenéři s praktickou zkušeností využívání kinesiotapingu u nás i v zahraničí a patří mezi "průkopníky" této metody ve sportu v ČR.

  169 Kč
 • Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) Kód: Z4842
  1 den Značka: Knihy
  Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V knize Doba jedová 4 - hormony upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce či hormonální substituční léčba, na endokrinní disruptory v životním prostředí a na další faktory, které mají negativní dopad na lidské zdraví. Zároveň však také vysvětluje funkci a působení přirozených hormonů a nabízí různé možnosti řešení zdravotních potíží způsobených hormonální nerovnováhou - především pro ženy v přechodu. Autorka chápe toto období jako přirozenou součást života ženy, nikoli jako potenciální příčinu ohrožení zdraví.

  244 Kč
 • Biologické hodiny: tajemství metabolismu, dlouhověkosti (MUDr. David Frej) Kód: Z4733
  1 den Značka: Knihy
  V knize Biologické hodiny: tajemství metabolismu, dlouhověkosti naleznete fascinující informace o tom, jaký význam mají biologické hodiny pro naše zdraví, a jak náš vnitřní časový systém funguje.

  260 Kč
 • ChiRunning (Danny Dreyer, Katherine Dreyerová) Kód: Z4686
  1 den Značka: Knihy
  Kniha ChiRunning představuje revoluční přístup k běhání bez námahy a zranění.

  265 Kč
 • Doba jedová 6 - Špína, hygiena, imunita, alergie (B. Brett Finlay, PhD., Marie-Claire Arrietová, PhD.) Kód: Z50015
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Doba jedová 6 - Špína, hygiena, imunita, alergie se zrodila na základě pochopení, že studie v naší laboratoři - a v laboratořích několika dalších badatelů - prokazují, že mikrobi doopravdy ovlivňují zdraví dítěte.

  258 Kč
 • Tajemství kosmetiky (Vít Syrový) Kód: Z49846
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Tajemství kosmetiky nabízí nový pohled na kosmetické prostředky a jejich vliv na zdraví a životní prostředí.

  296 Kč
 • Světlo - Lék budoucnosti (Jacob Liberman) Kód: Z2171
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Světlo - Lék budoucnosti polemizuje s jedním ze současných mýtů o tom, že slunce je nebezpečné našemu zdraví, a prohlašuje naopak, že vymoženosti moderní doby, jako jsou světla zářivek, sluneční brýle, opalovací krémy a životní styl, mohou napáchat daleko více škody než užitku. Tato kniha pojednává o využití světla při ošetřování nejrůznějších druhů rakoviny, deprese, stresu, problémů se zrakem, premenstruačního syndromu, sexuálních dysfunkcí, poruch učení a imunitního systému.

  153 Kč
 • Snadná cesta jak přestat kouřit (Allen Carr) Kód: Z3806
  1 den Značka: Knihy
  Neexistují nenapravitelní kuřáci - přesně tímto výrokem zahajuje Allen Carr svou senzační metodou odvykání závislosti na nikotinu. Kniha Snadná cesta jak přestat kouřit konfrontuje čtenáře s nelehkou situací pokusů skoncovat jednou provždy s kouřením. Carr poskytuje rady, jak překonat fyzickou i psychickou závislost na cigaretě díky proměně vnitřních postojů. Kniha má senzační úspěchy.

  238 Kč
 • Antistresové omalovánky pro dospělé 2 (Jolana Daňková, Lenka Tréglová) Kód: Z43121
  1 den Značka: Knihy
  Držíte v ruce druhý díl jediných českých omalovánek Antistresové omalovánky pro dospělé 2. Máme velkou radost z úspěchu prvního dílu Antistresové omalovánky pro dospělé a přinášíme dalších 77 obrázků k vybarvení. Relaxujte, tvořte a bavte se. Naučíme vás i teorii kombinování barev, jejich psychologický efekt a pro nerozhodné nabízíme hotové paletky, podle kterých se můžete řídit.

  170 Kč
 • Antistresové omalovánky pro dospělé (Jolana Daňková, Lenka Tréglová) Kód: Z43120
  1 den Značka: Knihy
  V knize Antistresové omalovánky pro dospělé naleznete 70 obrázků k vybarvení, které vám poskytnou dlouhé hodiny odreagování se od přelidněného a předigitalizovaného světa.

  170 Kč
 • Doba jedová 5 (Jeffrey M. Smith) Kód: Z43076
  1 den Značka: Knihy
  Kniha Doba jedová 5 zpochybňuje tvrzení biotechnologického průmyslu, že geneticky modifikované (GM) potraviny jsou bezpečné. Předkládá téměř čtyřicet zdravotních rizik, které tyto potraviny, konzumované Američany každý den, představují. Jsou přehledně uspořádány na dvoustránkách – levá strana podává stručný a jasný přehled problematiky vhodný pro méně zasvěcené čtenáře, na pravé jsou shrnuty odkazy a popisy výzkumných studií a teoretických rizik.

  286 Kč

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.