Plíseň

Plísně mohou být problémem na pokožce, stejně jako v těle člověka, kde jsou při přemnožení velmi škodlivé. Jsou příčinami různých zánětů a mnoha nemocí. Lidé užívající antibiotika likvidují ve svém těle dobré i špatné bakterie a vytváří si tak v sobě pohostinné prostředí pro přemnožení plísní a kvasinek. Je nutné udržovat v těle přirozenou rovnováhu a nejlépe pomocí přírodních přípravků tělo zásobovat vitaminy, přírodními oleji, probiotiky a účinnými ovocnými šťávami. Plísně na pokožce můžeme regulovat přírodními krémy nebo 100% přírodními oleji. Chraňte své tělo před škodlivými plísněmi silou přírody.

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit10 produktů
Regalen je unikátní doplněk stravy, který má svým složením z pečlivě vybraných extraktů bylin antioxidační účinky a příznivý vliv především na správnou funkci jater, žlučníku, žaludku a sleziny.
Energy Regalen 30 ml
-23 %
461 Kč355 Kč
Energy Probiosan je přírodní probiotický přípravek, který obsahuje unikátní kombinaci probiotik a je navíc obohacený o chlorellu, díky čemuž pomáhá s udržováním zdravé vnitřní mikroflóry a podporuje správné trávení.
Energy Probiosan 90 kapslí
-23 %
353 Kč272 Kč
Energy Grepofit je přírodní doplněk stravy, který podporuje přirozenou obranyschopnost, posiluje imunitu organismu a napomáhá k mikrobiologické rovnováze.
Energy Grepofit 135 kapslí
403 Kč
Energy Cistus Incanus je přírodní jednodruhový bylinný koncentrát z rostliny Cistus Incanus neboli skalní růže, která patřila k nejcennějším bylinám v perské tradiční medicíně již v období 330 let př. n. l.
Energy Cistus Incanus 30 ml
-23 %
545 Kč419 Kč
Jedinečný doplněk stravy vyrobený z nejkvalitnějších extraktů z bylin, který mimo jiné působí antioxidačně, podporuje normální trávení a má příznivý vliv na ledviny, močové cesty, játra a dýchací cesty i imunitní systém.
Energy Vironal 30 ml
355 Kč
Energy Probiosan Inovum je přírodní probiotický přípravek, který kromě komplexu 10 probiotických kmenů obsahuje i významné bioaktivní látky. Přispívá tak ke zdravé vnitřní mikroflóře a posílení imunity.
Energy Probiosan Inovum 60 cps.
-23 %
454 Kč349 Kč
Energy Cytosan Inovum je jedinečný přípravek s humáty a zeleným jílem, který podporuje trávení, pomáhá očistit organismus od škodlivých látek a přispívá k lepší činnosti jater.
Energy Cytosan Inovum 90 cps.
767 Kč
Chilly splňuje všechny zásady ženské hygieny.
Chilly intima Fresh gel 200 ml
99 Kč
Energy Lapacho je terapeutický bylinný čaj pocházející z červené vnitřní kůry stromu Lapacho. Díky svým zázračným schopnostem a příznivým účinkům na zdraví je neodmyslitelnou součástí místní medicíny.
Energy Lapacho bylinný čaj 105 g
-23 %
189 Kč145 Kč
Energy Uncaria Tomentosa je terapeutický bylinný čaj z rostliny známé též jako kočičí dráp, jejíž výhonky dosahují až několik desítek metrů a dorůstají velice pomalu po dobu dvaceti let.
Energy Uncaria Tomentosa bylinný čaj 55 g
103 Kč