Pomerančové bonbony Sanct Bernhard 170 g

Pomerančové bonbony Sanct Bernhard 170 g
Bonbony s pomerančovou příchutí bohaté na vitamin C.
Cena vč. DPH:
89 Kč
více než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 23.10.
Kód10049
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Když ochutnáte Sanct Bernhard bonbóny s příchutí pomeranče, rozlije se vám na jazyku zajímavá a neodolatelná chuť. Pomeranč je ceněn především pro svůj obsah vitamínu C, který pomáhá při látkové přeměně, podporuje duševní svěžest i štíhlost, vitalitu, aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí. Pomeranče nám pomohou udržet si svěžest a nepodlehnout únavě a nesoustředění. Častá a opakující se únava bývá způsobena právě dlouhodobým nedostatkem vitamínu C.

Pomeranč je také nositelem dalších důležitých látek, například biotinu, který podporuje růst vlasů a obnovuje kůži, mimořádně mnoho má také kyseliny pantotenové, která udržuje barvu vlasů, a kyseliny listové, ta je důležitá při krvetvorbě. Z minerálů pomeranče obsahují vápník, hořčík, selen a draslík. Můžeme tedy říci, že tyto citrusové plody mají pro náš organismus blahodárné účinky, a to takové, že posilují imunitní systém a tvorbu krve, zastavují krvácení z dásní a z nosu, posilují vazivo a zlepšují vzhled vlasů, aktivují všechny žlázy, zlepšují potenci, spouští látkovou výměnu v buňkách a dodávají energii, předcházejí duševnímu útlumu a nesoustředění a odstraňují ho.

Sanct Bernhard BIO bonbóny se podle staré a osvědčené tradice vaří v měděných kotlích nad ohněm a poté jsou vyráběny ručně. Vraťte se do dětství, do dob vašich babiček, kdy vše bylo vyráběno pouze z přírodních zdrojů a tradičním způsobem bez chemikálií. Při tvorbě těchto tradičních bonbónů jsou používány jedině přírodní rostlinné a ovocné výtažky, bez umělých barviv a aromat.

Vhodné pro:
Děti i dospělé bez omezení.

Použití:
Bonbón cucejte v ústech.

Obsah:
170 g

 

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Zázvorové bonbony s limetou BIO Sanct Bernhard 170 g
99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Zázvorové bonbony s pomerančem BIO Sanct Bernhard 170 g
99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Zázvorové bonbony BIO Sanct Bernhard 170 g
99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Šalvějové bonbony s citronem Sanct Bernhard 170 g
99 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz