Potraviny

Značka Energy je známá především svým širokým sortimentem přírodních doplňků stravy a kosmetických produktů. Kromě toho se však nadnárodní společnost, která se řadí ke špičce ve svém oboru, zaměřuje i na zdravé potraviny. V nabídce potravin najdete produkty, které jsou nejen čistě přírodní, ale jsou zdrojem důležitých minerálních látek, vitamínů, vlákniny a dalších pro tělo významných látek. Díky svému složení posilují potraviny Energy imunitu organismu a pomáhají s celou řadou potíží. Produkty Energy jsou dostupné jak ve formě prášku či v tekuté podobě, tak jako bylinné čaje.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit16 produktů
Energy Chanca Piedra je terapeutický bylinný čaj pocházející z byliny Phylanthus ninuri, známé jako “lamač kamenů”, která má významný vliv na naše zdraví.
Energy Chanca Piedra bylinný čaj 105 g
-23 %
189 Kč145 Kč
Energy Lapacho je terapeutický bylinný čaj pocházející z červené vnitřní kůry stromu Lapacho. Díky svým zázračným schopnostem a příznivým účinkům na zdraví je neodmyslitelnou součástí místní medicíny.
Energy Lapacho bylinný čaj 105 g
-23 %
189 Kč145 Kč
Energy Tribulus terrestris je terapeutický bylinný čaj pocházející z plevelného druhu známého u nás jako kotvičník zemní, který má ovšem vynikající účinky na náš organismus.
Energy Tribulus terrestris bylinný čaj 105 g
-23 %
189 Kč145 Kč
Energy Organic Nigella Sativa je jedinečný čistě přírodní výtažek ze semen černuchy seté, která má velmi pozitivní vliv na zdraví i krásu člověka.
Energy Organic Nigella Sativa 100 ml
250 Kč
Energy Smilax officinalis je terapeutický bylinný čaj pocházející z drceného kořene rostliny Smilax officinalis. Díky svým pozitivním účinkům je součástí lidové i moderní medicíny.
Energy Smilax officinalis bylinný čaj 105 g
-23 %
189 Kč145 Kč
Energy Raw Ambrosia Pieces je čistý přírodní výtažek z úlového pylu perga, který je významným zdrojem pro tělo cenných látek.
Energy Raw Ambrosia Pieces 100 g
390 Kč
Energy Organic Sea Berry prášek je čistě přírodní výtažek z plodů rakytníku řešetlákového, který je významným zdrojem vitamínu C, a proto je vhodný nejen pro posílení imunity organismu.
Energy Organic Sea Berry Powder 100 g
390 Kč
Kustovnice čínská patří mezi klenoty tradiční čínské medicíny. Je silný antioxidant, příznivě působí na činnost jater a má řadu léčivých účinků. Vyzkoušejte tento nepostradatelný doplněk stravy ve formě lahodného čaje!
Energy Lycium chinense bylinný čaj 105 g
103 Kč
Energy Organic Matcha prášek je čistě přírodní jemně mletý prášek ze zeleného čaje, který pochází z vybraných částí Japonska, kde má více než 800 let dlouhou tradici a je neodmyslitelnou součástí buddhistických zenových rituálů.
Energy Organic Matcha powder 50 g
330 Kč
Energy Organic Sancha Inchi je jedinečný přírodní výtažek ze semen rostliny Sacha Inchi, která představuje jeden z nejkvalitnějších a zároveň nejbohatších zdrojů nenasycených mastných kyselin, a to navíc v ideálním poměru.
Energy Organic Sacha Inchi 100 ml
250 Kč
Energy Organic Barley juice powder je čistý přírodní výtažek z kalifornského mladého ječmene, který je výrazný nejen svou chutí, ale především svými prospěšnými účinky na zdraví.
Energy Organic Barley juice powder 100 g
390 Kč
Energy Raw Aguaje Powder je čistý přírodní výtažek z plodů aguaje rostoucích na jihoamerické palmě mauritia, který v první řadě prospívá ženám, a to jak jejich ženskosti, tak kráse.
Energy Raw Aguaje Powder 100 g
390 Kč
Energy Uncaria Tomentosa je terapeutický bylinný čaj z rostliny známé též jako kočičí dráp, jejíž výhonky dosahují až několik desítek metrů a dorůstají velice pomalu po dobu dvaceti let.
Energy Uncaria Tomentosa bylinný čaj 55 g
103 Kč
Energy Maytenus ilicifolia je terapeutický bylinný čaj pocházející ze stálezeleného keřovitého stromu Maytenus ilicifolia. Je oblíbený zejména pro své všestranně příznivé účinky na zdraví.
Energy Maytenus ilicifolia bylinný čaj 105 g
145 Kč
Energy Organic Beta prášek je čistý přírodní výtažek z červené řepy – Beta vulgaris, která je známá svými zdraví prospěšnými účinky. I proto má své nezastupitelné místo v tradiční medicíně.
Energy Organic Beta Powder 100 g
390 Kč
Energy Organic Goji prášek je čistý přírodní výtažek z plodů Goji neboli kustovnice čínské, která se díky svému složení a zdraví prospěšným účinkům řadí mezi významné superpotraviny.
Energy Organic Goji Powder 100 g
390 Kč