Potraviny

Značka Energy je známá především svým širokým sortimentem přírodních doplňků stravy a kosmetických produktů. Kromě toho se však nadnárodní společnost, která se řadí ke špičce ve svém oboru, zaměřuje i na zdravé potraviny. V nabídce potravin najdete produkty, které jsou nejen čistě přírodní, ale jsou zdrojem důležitých minerálních látek, vitamínů, vlákniny a dalších pro tělo významných látek. Díky svému složení posilují potraviny Energy imunitu organismu a pomáhají s celou řadou potíží. Produkty Energy jsou dostupné jak ve formě prášku či v tekuté podobě, tak jako bylinné čaje.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit20 produktů
Energy Lapacho je terapeutický bylinný čaj pocházející z červené vnitřní kůry stromu Lapacho. Díky svým zázračným schopnostem a příznivým účinkům na zdraví je neodmyslitelnou součástí místní medicíny.
Energy Lapacho bylinný čaj 105 g
-23 %
189 Kč145 Kč
více než 5 ks
Energy Chanca Piedra je terapeutický bylinný čaj pocházející z byliny Phylanthus ninuri, známé jako “lamač kamenů”, která má významný vliv na naše zdraví.
Energy Chanca Piedra bylinný čaj 105 g
145 Kč
více než 5 ks
Energy Smilax officinalis je terapeutický bylinný čaj pocházející z drceného kořene rostliny Smilax officinalis. Díky svým pozitivním účinkům je součástí lidové i moderní medicíny.
Energy Smilax officinalis bylinný čaj 105 g
145 Kč
více než 5 ks
Energy Tribulus terrestris je terapeutický bylinný čaj pocházející z plevelného druhu známého u nás jako kotvičník zemní, který má ovšem vynikající účinky na náš organismus.
Energy Tribulus terrestris bylinný čaj 105 g
145 Kč
méně než 5 ks
Energy Organic Nigella Sativa je jedinečný čistě přírodní výtažek ze semen černuchy seté, která má velmi pozitivní vliv na zdraví i krásu člověka.
Energy Organic Nigella Sativa 100 ml
250 Kč
méně než 5 ks
Energy Raw Ambrosia Pieces je čistý přírodní výtažek z úlového pylu perga, který je významným zdrojem pro tělo cenných látek.
Energy Raw Ambrosia Pieces 100 g
390 Kč
méně než 5 ks
Kustovnice čínská patří mezi klenoty tradiční čínské medicíny. Je silný antioxidant, příznivě působí na činnost jater a má řadu léčivých účinků. Vyzkoušejte tento nepostradatelný doplněk stravy ve formě lahodného čaje!
Energy Lycium chinense bylinný čaj 105 g
103 Kč
méně než 5 ks
Energy Hawaii Spirulina je čistý přírodní výtažek z obsahově nejkomplexnější sladkovodní sinice spiruliny, která se pěstuje částečně v čisté hlubokomořské vodě a je zdrojem mimořádně cenných živin.
Energy Hawaii Spirulina prášek 100 g
390 Kč
méně než 5 ks
Energy Organic Barley juice powder je čistý přírodní výtažek z kalifornského mladého ječmene, který je výrazný nejen svou chutí, ale především svými prospěšnými účinky na zdraví.
Energy Organic Barley juice powder 100 g
390 Kč
méně než 5 ks
Energy Organic Acai prášek je čistý přírodní výtažek z plodů štíhlé palmy Euterpe oleracea, který je zdrojem okamžité energie a pomáhá zbavit se únavy a předejít vyčerpání.
Energy Organic Acai prášek 100 g
390 Kč
méně než 5 ks
Energy Raw Aguaje Powder je čistý přírodní výtažek z plodů aguaje rostoucích na jihoamerické palmě mauritia, který v první řadě prospívá ženám, a to jak jejich ženskosti, tak kráse.
Energy Raw Aguaje Powder 100 g
390 Kč
méně než 5 ks
Energy Organic Sea Berry prášek je čistě přírodní výtažek z plodů rakytníku řešetlákového, který je významným zdrojem vitamínu C, a proto je vhodný nejen pro posílení imunity organismu.
Energy Organic Sea Berry Powder 100 g
390 Kč
méně než 5 ks
Energy Organic Beta prášek je čistý přírodní výtažek z červené řepy – Beta vulgaris, která je známá svými zdraví prospěšnými účinky. I proto má své nezastupitelné místo v tradiční medicíně.
Energy Organic Beta Powder 100 g
390 Kč
méně než 5 ks
Energy Uncaria Tomentosa je terapeutický bylinný čaj z rostliny známé též jako kočičí dráp, jejíž výhonky dosahují až několik desítek metrů a dorůstají velice pomalu po dobu dvaceti let.
Energy Uncaria Tomentosa bylinný čaj 55 g
103 Kč
méně než 5 ks
Energy Organic Sancha Inchi je jedinečný přírodní výtažek ze semen rostliny Sacha Inchi, která představuje jeden z nejkvalitnějších a zároveň nejbohatších zdrojů nenasycených mastných kyselin, a to navíc v ideálním poměru.
Energy Organic Sacha Inchi 100 ml
250 Kč
méně než 5 ks
    Ostatní kategorie: