Přírodní mořská houba - Dekorativní, mořské prsty

Přírodní mořská houba - Dekorativní, mořské prsty
Pořiďte si domů přírodní dekoraci, která vám vytvoří dojem tropických dálek, které lákají svou krásou.
Cena vč. DPH:
239 Kč
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 23.10.
Kód65038 E
Produkt nebyl hodnocen
Zajímavý název přírodní mořské houby je odvozen od typického tvaru, který připomíná lidské prsty. Tato originální podoba houby je přímo předurčena pro designové použití, ať už volně položená v interiéru či v kombinaci s dalšími mořskými či námořnickými prvky pro zajímavý vzhled. Lze je také použít pro netradiční vázanou kytici. Velikosti těchto hub se pohybují od 11 do 35 cm.
 
Využití:
Pořiďte si domů přírodní dekoraci, která vám vytvoří dojem tropických dálek, které lákají svou krásou. Využijte svou fantazii a vymyslete nejrůznější nápadité zpracování této houby, která každou návštěvu zaujme hned na první pohled. Hodí se nejen do bytů, ale i do komerčních prostor, kanceláří, hotelů – všude, kde se chcete cítit příjemně a chcete originální přírodní výzdobu. Ideální také jako dárek!
 
Velikost balení:
1 ks
 
Obecné použití:
Osobní hygiena: Mořská houba je vysoce multifunkční produkt. Lze ji použít pro běžné denní mytí těla ve sprše či vaně, ale také při masáži či v sauně pro jemný peeling a vyhlazení pokožky. Je vhodná také pro každodenní odličování a kosmetické potřeby. Navíc účinně pomáhá v boji proti striím a celulitidě, což z houby činí velmi žádoucí produkt především pro těhotné ženy a čerstvé maminky. V případě menších poranění doporučujeme pravidelné jemné čištění touto houbou.

Domácnost: Houbu můžete použít pro mytí nejrůznějších předmětů a zařízení, pro ošetřování nábytku a čištění oděvů. V kombinaci s octem dokáže houba účinně pohlcovat nejrůznější kuchyňské pachy včetně cigaretového kouře. Mořská houba je přírodní čistidlo ideální především pro citlivé osoby, které nesnesou chemické přípravky a preferují přírodní, ekologický přístup.

Péče o houbu:
Houbu je třeba po každém použití nechat důkladně vyschnout. Neuzavírejte ji vlhkou do neprodyšných pytlíků či nádob. Houbu můžete vymačkat, avšak nekroutit a netahat. Jednou za týden či 14 dní je vhodné houbu propláchnout v čisticí mořské soli či octu. Tak zachováte nejlepší vlastnosti houby a vydrží vám tak až několik let.

Náš tip:
Přemýšlíte, kam houbu v koupelně umístit? Protáhněte houbou pomocí nitě tenký provázek a vytvořte větší oko, pomocí kterého budete moci houbu kamkoliv zavěsit a přitom vám nebude při jejím použití provázek vadit. Houbu tenký provázek nijak nepoškodí.
 
Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Olej do koupele Dermedic Linum Emolient 400 ml
-28 %
399 Kč289 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz